İnternetin Sürekli Kopması

Colonel Kurtz

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar, 1 haftadır internetim kopuyor ve geri geliyor, ilk başta umursamıyordum çok canımı sıkmaya başladı. Oyun oynarken, Wi-Fi de takılırken bir problem yok, fakat Chrome'a girdiğim de birkaç bir şeye baktığımda internet kopuyor geri geliyor. Her şeyi denedim, modemi resetledim, power'dan kapatıp açtım, bilgisayarı kapatıp açtım, fakat devam ediyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Screenshot_9.jpg

Ethernet sürücüsü ile alaklı büyük ihtimal. Anakartının sitesinden indirip kur o şekilde düzelir.

Bende de bu tarz bir sorun vardı 10 dakika aralıklarla internet gidip hemen geri geliyordu. Modemi değiştirince sorun çözüldü.

Son bir haftadır aynı sorunu yaşıyorum. ISS desteğe başvurdum, farklı Wi-Fi alıcı kullandım, modemin yerini değiştirdim yine fayda etmedi. Internet hala kafasına göre gidip geliyor.
bende de aynısı olmuştu. İnternet kablosundan kaynaklanıyor olabilir.

Çerezleri silip tekrar dener misin ? CCleaner uygulamasını indir ve temizleme yap. Sonucu bize söylersen sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı