İnternette satılan Windows keyleri nedir?

Hiçbir bilgim bulunmamakta. Microsoft Studios Windows 11 Pro Retail Key 1 Pc W11 Pro Key Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL orijinal Windows'un kendi sitesinde 1000 lira olan işletim sistemi neden burada 100 lira? Key olmadan da işletim sistemini ücretsiz olarak kurabilir miyiz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Key olmadan işletim sistemi kurulabiliyor ama bazı özellikleri Windows kullandırtmıyor örnek olarak arka plan değişemiyorsunuz linkteki Win güvenilir mi değil mi bilemeyeceğim ama internette bazı siteler var ücretsiz Win key adı altında bazı keyler var sakın onlardan kullanmayın.

Hiçbir bilgim bulunmamakta. Microsoft Studios Windows 11 Pro Retail Key 1 Pc W11 Pro Key Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL orijinal Windows'un kendi sitesinde 1000 lira olan işletim sistemi neden burada 100 lira?
Aşırıyorlar diye biliyorum o keyleri.
Key olmadan da işletim sistemini ücretsiz olarak kurabilir miyiz?
Kurabilirsiniz. Fakat birkaç Windows özelliği devre dışı bırakılır.

Windows 10 çıkan sürümünde Windows 7 ve 8.1 anahtarlarıyla yükseltme yapılabildiği için bu anahtarları 10 üzerinde oluşturup kaydettiler. Ondan dolayı bu anahtarlar bu kadar ucuz. Kurabilirsiniz Windows Etkinleştir yazısı kalıcı kalır ve Kişiselleştirme ayarı yapamazsınız.

Retail keyler, normal kullanım sağlarsınız bir sıkıntı olmaz. Bunları kullanırsanız windows etkinleştirin yazısı gider. Yalnız trendyolda pahalı, amazon'da geçen indirimle 5 TL'ye aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı