İnternetten alınan oyuncu kulaklığı için cayma hakkı

• Konuyu başlatan ftftc_
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 805
Hocam kulaklık konusunda sadece kulak içine takılan kulaklıklar hijyen ürünleri içine giriyor. Siteler kafalarına göre yasaları değiştiremezler eğer site kulak üstü bir kulaklığı iade almıyorsa ilgili yerlere şikayet etmelisiniz.
Hocam konudan da çok sapmak istemiyorum. Başta Hyperx Cloud 2 alacaktım fakat forumda herkes bir şey dedi ve başka yöne yöneldim. Şimdi alacağım bir kulaklıktan memnun kalmam diye korkuyorum.

Hocam konudan da çok sapmak istemiyorum. Başta HyperX Cloud 2 alacaktım fakat forumda herkes bir şey dedi ve başka yöne yöneldim. Şimdi alacağım bir kulaklıktan memnun kalmam diye korkuyorum.

Hocam GittiGidiyor, N11 ve İtopya hariç diğer sitelerden almanızı öneririm. Ben iade ettiğim kulaklığımı Hepsiburada'dan aldım ve hiç sıkıntı çıkarmadan iademi kabul ettiler. Gene de almadan önce iyice araştırın.

Hocam konudan da çok sapmak istemiyorum. Başta HyperX Cloud 2 alacaktım fakat forumda herkes bir şey dedi ve başka yöne yöneldim. Şimdi alacağım bir kulaklıktan memnun kalmam diye korkuyorum.

Hocam bir şey olmaz merak etmeyin. Anında iade edebiliyorsunuz.
Hocam bu arada kulaklıktan memnun kalmayacağınızı düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı