İnternetten anket yaparak para kazanılabilir mi?

Uploading işinde iyi para var. Kiralayin güçlü bir VPS, upload yapın :)
R10 sitesinden Uploading işlerine bakın :)
Şimdi bu ne vps, r10 hiç bir bilgim yok. Uploading ne? Neyi kiralayacağız? Yahu bu ne basit anlatabilir misin? Mümkünse. Teşekkürler.
Herhangi bir konu bulup (mesela muhabbet kuşları) bir forum sitesi açın. Her ay 5-10TL gibi bir fiyat verirsiniz başta online kullanıcılar çoğalınca server yetersiz kalır daha güçlüsüne geçersiniz. Günlük 150-200 online kullanıcı yakalarsan dikkat çekersin. Facebook İnstangram Tw orda burda paylaşıp günlük online sayısını iyice artırınca sponsorlar gelir. Reklamlardan harçlığını çıkarırsın.
Forum sitesi niye açayım onu geçtim Türkiye en bilimdik 5 tanesi kullanici sayıları en büyüğü 4-5 milyona sahip ve bilindikler. Açıp belki birşeyler yapılabilir ama Forum sitesi nasıl açılır bilmiyorum. Teşekkürler.
Birde kullanabiliyorsan çizim işi var çok büyük şeylere gerek yok,kişisel tecrübem yok ancak bardak tasarımı yapıp paşabahçeye veya o tarz firmalara gönderip 300-400₺ alındığını duymuştum firma satın almak isterse tasarımı.
Teşekkürler ancak benim çizim ile ilgili hiç bir tecrübem yok. 3D modelleme ile yada Çizim programları ile ilgili. Sizlere çok teşekkürler ederim.

Bende çok yaptım anket işi 4-5 yıl boyunca ayda 10 - 12 dolar anca kazanırsın fazlası hayal. Bazı çakal anket şirketleri anketi yaptıktan sonra para vermemek için hatalı dolduruldu, robot şüphesi vs bahanelerle bilgileri alıyorlar beleşe haberin olsun.

Oyun hesabı geliştirip satabilirsin. Türkiye'de en çok LOL, Zula, Counter Strike Global Offensive gibi oyunlar satılıyor.

Uploading işinde iyi para var. Kiralayin güçlü bir VPS, upload yapın :)
R10 sitesinden Uploading işlerine bakın :)
İnternetten araştırdım ama hiç birşey anlamadım. Bu upload şeysini anlamadım. Torrentler için mi? Yada şöyle bir örnek vereyim. Mesela Tamindir, Androidoyunclub, 1337x, The Pirate Bay, Rarbg... vs. gibi siteler için mi? Bir kaç tane makale okudum hiç birşey anlamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı