İnternetten bir şey indiremiyorum

Frech

Hectopat
İnternetten ne bir şey indirebiliyorum ne de setup kurabiliyorum ve format atmayı denedim internetimde bir sorun olabileceğinden şüpheleniyorum fakat telefonumdan bir şeyler indirebiliyorum ilginç bir şekilde Superbox kullanıyorum.

Komut Istemi'ni yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutları giriniz:
1. netsh int ip reset (komutunu yazıp enter tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında tamam yazdığını teyit edin.)
2. netsh winsock reset (komutunu yazıp enter tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında tamam yazdığını teyit edin.)
3. netsh winhttp reset proxy (komutunu yazıp enter tuşuna basın.)
4. netsh advfirewall reset (komutunu yazıp enter tuşuna basın.)
5. ipconfig /flushdns (komutunu yazıp enter tuşuna basın.)

Bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol edin.

Benzer problemle ilgili bir konu açılmıştı, konu sahibi dönüş yapmamış fakat yukarıdaki önerileri uygulayabilirsiniz. Kendi kendine düzelme ihtimali de var.

Adsız.png

:/ yardımlarınız için teşekkürler.
Benzer problemle ilgili bir konu açılmıştı, konu sahibi dönüş yapmamış fakat yukarıdaki önerileri uygulayabilirsiniz. Kendi kendine düzelme ihtimali de var.

Oradakileri de yaptım ama nafile.
Komut ıstemi'ni yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutları giriniz:
1. netsh int IP reset (komutunu yazıp enter tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında tamam yazdığını teyit edin.)
2. netsh winsock reset (komutunu yazıp enter tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında tamam yazdığını teyit edin.)
3. netsh winhttp reset proxy (komutunu yazıp enter tuşuna basın.)
4. netsh advfirewall reset (komutunu yazıp enter tuşuna basın.)
5. ipconfig /flushdns (komutunu yazıp enter tuşuna basın.)

Bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol edin.

Az önce Discord setupunu indirdim fakat başka setupları indiremiyorum yine.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı