İnternetten nasıl para kazanabilirim?

Xboot

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim forumlara girip nasıl bir bilgisayara sahip olduğumu görebilirisniz ve yaşım 15 olduğu için internetten nasıl para kazanabilirim diye size sordum. Tavsiye istiyorum sadece. Alaycı ve dalga geçmeyiniz. Bu işlere hevesim var çünkü. İyi günler.

Merhaba arkadaşlar. Benim forumlara girip nasıl bir bilgisayara sahip olduğumu görebilirisniz ve yaşım 15 olduğu için internetten nasıl para kazanabilirim diye size sordum. Tavsiye istiyorum sadece. Alaycı ve dalga geçmeyiniz. Bu işlere hevesim var çünkü. İyi günler.
Eğer yazılım öğrenmek istiyorsan yeni başlıyanları işe alan Toffe Project i öneririm fakat yazılım değilde herşeyi öğrenmek istersen Up Work u tavsiye ediyorum.

Eğer yazılım öğrenmek istiyorsan yeni başlıyanları işe alan toffe project i öneririm fakat yazılım değil de her şeyi öğrenmek istersen up work u tavsiye ediyorum.

Daha ayrıntılı açıklar mısınız yani yazılım öğrenmek isterim ama bana çok çabuk para lazım.

CS:GO oynayıp kasa düşürmekle başlayabilirsin.

PC CS:GO'yu açmıyor maalesef o yüzden iş arıyorum.

Hocam bence fiver gibi siteleri kullan, şu an etsy sitesinde sanal tasarım yaparak 2 dakikada 15 dolar kazanabiliyorsun.

Gerçek hayatta da internet için de yükselen yani insanların yeni talep gösterdiği alanlarda yatırım yapan kazanır. Bunun için kısaca eğitim alıp hemen başlarsın, yaptıkça hem kendin gelişirsin, hem de o alana ilk başladığın için gelen talebi ilk sen karşılayacağın için hızlı büyürsün.

Tüm hayatta sadece çalışkan olanlar kazanır. Çevren genişledikçe müşteri birbirine tavsiye eder, bu sürekli müşteri ve para akışı sağladıkça işini genişletir yanına eleman alırsın... Bu şekilde büyünür zengin olunur.

Hangi konuların önü açık bunu araştırıp bakmalısın.

Daha ayrıntılı açıklar mısınız yani yazılım öğrenmek isterim ama bana çok çabuk para lazım.
Tabiki açıklarım, Toffe Project bi yazılım firması ve böyle sizin gibi yeni başlayanları alıp profesyonelleştiriyor 10 gün de felan çok rahat yazılım öğrenirsin zaten Google ye Toffe Project yazınca ilk sırada çıkıyor, bi dene derim ;)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    121,4 KB · Görüntüleme: 57

Geri
Yukarı