İnternetten nasıl para kazanılır?

Öncelikle merhaba, konu seçimim yanlışsa kusura bakmayın. Benim bir sorum olacaktı ben 18 yaşından küçüğüm fakat evdeki bu boş zamanlarımda sadece oturmak istemiyorum para kazanmak istiyorum. Ne yapabilirim bir öneriniz var mı?

Sosyal medya üzerinden buyuk paralar dönüyor. Birikmişiniz varsa Instagram sayfası açıp 100k civarlarında getirirseniz aylık 3k kazanırsınız. Yok ise uygun fiyattan kiralanan programlar var. Bilgisayarınız varsa onu açık tutarak da kasabilirsiniz sayfanızı. Onun dışında telegram'da arşiv kanali açarak link kısaltma üzerinden de para kazanabilirsiniz. 10k bir kanal ortalama 300-600₺ arası para kazandırıyor.

Aracılık da yapabilirsiniz. Belirli başlı forum/gruplardan satılmak istenen sayfayı bulup sahibi ile anlaşıp komisyonunuzu koyarak da kazanabilirsiniz.

Rust CS:GO gibi oyunların skinlerini al sat yaparak Steam parası kazanabilir ve bu parayı gerçek paraya çevirebilirsin gayet karlı bir iş akıllıca araştırıp yaparsan.
Son adımı nasıl yapıyoruz? Sanal 270 i gerçek 250 yapsam yeter.
1592783775751.png

Rust CS:GO gibi oyunların skinlerini al sat yaparak Steam parası kazanabilir ve bu parayı gerçek paraya çevirebilirsin gayet karlı bir iş akıllıca araştırıp yaparsan.
Csgo takas ile çok para kazanılıyordu eskiden artık çok zor o işler ben 15k kazandım csgodan ama o devir bitti maalesef.
Son adımı nasıl yapıyoruz? Sanal 270 i gerçek 250 yapsam yeter.
Eki Görüntüle 597753
Steamden yapamazsın. Skin alıp byno game falan satarsın ya da kendi birilerine satarsın ama o zaman da ederinin %65-70ine satabiliyorsun

Geri
Yukarı