İnternetten nasıl para kazanılır?

Öncelikle merhaba, konu seçimim yanlışsa kusura bakmayın. Benim bir sorum olacaktı ben 18 yaşından küçüğüm fakat evdeki bu boş zamanlarımda sadece oturmak istemiyorum para kazanmak istiyorum. Ne yapabilirim bir öneriniz var mı?

Freelance sitelerini inceleyin. Grafik tasarımı yapabilirsiniz. Makale yazabilirsiniz. Video editleyebilirsiniz. Yazılım öğrenip proje satabilirsiniz. Öğrenci iken freelance çalışmak gayet mantıklıdır.
Merhabalar, şuan da üniversite öğrencisiyim ve günümün 5-6 saati boş. Freelance için hangi konularda kendimi geliştirip ne kadar sürede ne kadar kazanabilirim. Mümkünse yardımcı olabilir misiniz ?

Merhabalar, şuan da üniversite öğrencisiyim ve günümün 5-6 saati boş. Freelance için hangi konularda kendimi geliştirip ne kadar sürede ne kadar kazanabilirim. Mümkünse yardımcı olabilir misiniz ?
https://twitter.com/zekeriyamulbay
Zekeriya Mulbay gerçekten Freelance çalışmanın bugünkü dolar kuru nedeniyle çok avantajlı olacağının farkında ve bu amaçla döviz kazanmak isteyen insanları bir araya getirdiği bir topluluğu var. Birlikteihracat topluluğu. ilk işini alamamış kişilere mentör bile verdikleri çok güzel bir platform. Platformda yıllarca Freelance çalışan insanlar tecrübelerini aktarıyor gerçekten çok güzel bir fırsat.

Ben platformdan ayrılmadan önce ücretsiz bir slack grubu vardı ancak şimdi ücretli bir platform kurmuşlar. bir kaç kişi de maaşlı olarak çalışıyor platformun kalitesini arttırmak için.

Yüksek gelirli işleri hedeflemiyorsanız ücret ödemeyin bence. Tüyo paylaştıkları ücretsiz içerikleri de mevcut. Bunları takip edin yeterli.

Biraz baktım da gerçekten işleri çok fazla ilerletmişler. Ben ilk başta isim yapmak için bu kadar içerik giriyor, tanındıktan sonra yatarak gelir elde edecek diye düşünüyordum ama kaliteli bir iş ortaya çıkmış. Ülkece böyle şeylere alışık değiliz. 😅

Geri
Yukarı