İnternetten nasıl para kazanılır?

Öncelikle merhaba, konu seçimim yanlışsa kusura bakmayın. Benim bir sorum olacaktı ben 18 yaşından küçüğüm fakat evdeki bu boş zamanlarımda sadece oturmak istemiyorum para kazanmak istiyorum. Ne yapabilirim bir öneriniz var mı?

CS:GO takas ile çok para kazanılıyordu eskiden artık çok zor o işler ben 15K kazandım CS:GO'dan ama o devir bitti maalesef.

Steam'den yapamazsın. Skin alıp byno Game falan satarsın ya da kendi birilerine satarsın ama o zaman da ederinin %65-70INE satabiliyorsun.

Devir bitmedi hala kazanan kazanıyor ama biraz da haklısın CS:GO artık çok zor kazandırıyor parayı ama Rust'tan al sat yaparak bayağı iyi kazanabilirsin ve byno Game'de %50'ye rahat satarsın %30 falan için de iki ay falan beklersin.

Devir bitmedi hala kazanan kazanıyor ama biraz da haklısın CS:GO artık çok zor kazandırıyor parayı ama Rust'tan al sat yaparak bayağı iyi kazanabilirsin ve byno Game'de %50'ye rahat satarsın %30 falan için de iki ay falan beklersin.
Ben 2014 civarında kazandım. 30 liralardan 15k paraya çıktım 2 senede .O zaman bir günde dünya takas yapıyordum. Bu getirilen takas ban süreleri, takas siteleri ve bet siteleri artık işi aşırı zorlaştırdı. Artık çok fazla itemi olan kazanabiliyor. Yeni başlayanlar için çok zor.

Şanslıyım dersen lansman ayakkabılarını alıp değerinin 2-3 katı fiyatına satabilirsin. Mesela jordan 1 ve yeezy gibi hypebeast ürünlerini. Şans sadece almaya çalışmakta merak edersen çok fazla insan ve bot almak istediğin ürünü alıyor ve 10 saniye geçmeden sold out oluyor ama alabilirsen çok tatlı parası var.

Sosyal medya üzerinden buyuk paralar dönüyor. Birikmişiniz varsa Instagram sayfası açıp 100k civarlarında getirirseniz aylık 3k kazanırsınız. Yok ise uygun fiyattan kiralanan programlar var. Bilgisayarınız varsa onu açık tutarak da kasabilirsiniz sayfanızı. Onun dışında telegram'da arşiv kanali açarak link kısaltma üzerinden de para kazanabilirsiniz. 10k bir kanal ortalama 300-600₺ arası para kazandırıyor.

Aracılık da yapabilirsiniz. Belirli başlı forum/gruplardan satılmak istenen sayfayı bulup sahibi ile anlaşıp komisyonunuzu koyarak da kazanabilirsiniz.
Hocam TR'de Telegram'da en çok kazandıran 5 harfli şeydir. Ona da bulaşmaz arkadaş umarım. :D

Öncelikle merhaba, konu seçimim yanlışsa kusura bakmayın. Benim bir sorum olacaktı ben 18 yaşından küçüğüm fakat evdeki bu boş zamanlarımda sadece oturmak istemiyorum para kazanmak istiyorum. Ne yapabilirim bir öneriniz var mı?

Ünlü olmak sosyal medya?
Enes baturun zamanında kalmadık yani kolay kolay yapamazsın.
Orta iyi bir bilgisayarın varsa bazı sitelerde grafik tasarlayıp satabilirsin.
Bu platforma insan çekmek içinde insta falan kullanabilirsin.

Geri
Yukarı