İnventus iade alıyor mu?

NitoKemal

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamün aleyküm. Ben inventusdan sistem aldım sistem eve geldi 1 gün sonra mavi ekran yemeye başladım. İnventus'u aradım, kasanızı bize gönderin dediler ve gönderdim. İslemcimi değiştiler sonra geri gönderdiler bilgisayarı geldi 5 gün falan sıkıntısız kullandım tabii ki de test ediyordum bilgisayarı 5 gün sonra bir anda mavi ekran verdi. ben bunları yine aradım bana dediler ki mailden minidump dosyalarını paylaşın dediler, ben de paylaştım. Bana ekran kartını guncelleyin dedile,r 20.11.2'ye geçtim sonra bilgisayarı yine test falan ettim 2 hafta vermedi mavi ekran. Sonra pat dün yine verdi bir anda ama 2 dakikada bir vermeye başladı artık. Aradım yine olduğu gibi rekorlar kiriyordum, bana bilgisayarı formatlayin dediler. Yazılımsal mi donanımsal mi anlarız dediler, bende bugün formatladim bilgisayar masaüstüne geldi pat mavi ekran. Bana format atmadan önce telefonda dediler ki formattan sonra yine verirse geri alırız dediler. Ama ben artık sıkıldım bu geri kargolamalardan ben artık paramı geri almak istiyorum, benim hakkım var mı buna? Bilgisayarı 2 hafta kullandım en fazla, onlar da mavi ekran verir mi diye test ediyordum. Benim paramı alma hakkım var mıdır acaba? Ben onları bugün arayıp soracağım, sizden de bilgi almak istedim. Cevaplarınız için şimdiden tesekkurler.

İlk mavi ekran hatasında gönderip iade istemeniz gerekiyordu.
Yerinizde olsam hiç beklemeden gönderir iade isterdim fazla geç olmadan. Üzerinden çok fazla geçmemiş.

Geri
Yukarı