Inventus'dan aldığım RAM'de garanti belgesi çıkmadı

Newkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Almış olduğum RAM'de garanti belgesi çıkmadı, telefonları çalmıyor, mail atıyorum dönmüyorlar ama ürün sıkıntısız çalışıyor. Faturasını göndermişler mailime ama garanti belgesi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla garanti belgesi önemsiz, fatura istiyorlar sadece. Her teknolojik aletin zaten fatura kesim tarihinden itibaren en az 2 yıl garantisi olmak zorunda. Önemli bir şey değil. Garanti belgesi kitapçık sadece.

Dosya Ekleri

• IMG_20220320_155504.jpg
    IMG_20220320_155504.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20220320_155511.jpg
    IMG_20220320_155511.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 31
Kutuda daha önce açılmış olduğuna dair bir iz yoksa sorun edecek bir şey de yoktur. Arkadaşın da belirttiği gibi fatura yeterli gelmeli. Diğer taraftan garanti belgesi olmayan bir elektronik cihaza hiç denk gelmedim daha önce.

Kutuda daha önce açılmış olduğuna dair bir iz yoksa sorun edecek bir şey de yoktur. Arkadaşın da belirttiği gibi fatura yeterli gelmeli. Diğer taraftan garanti belgesi olmayan bir elektronik cihaza hiç denk gelmedim daha önce.

Bende ilk defa garanti belgesi kullanma klavuzu çıkmayan bir cihaz gördüm ama kutu ve ürün sorunsuz faturası var o zaman dert edilecek bir şey yok gibi teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı