MSI 1660S kartından garanti belgesi çıkmadı

Aragon531

Centipat
Trendyol uzerinden QP bilişim saticisindan yeni ekran karti aldim. Sagolsunlar cok hizli geldi fakat bir sorun var. Ekran kartinin kutusundan garanti belgesi çıkmadı fakat kart sifir cunku bandrolunu ilk ben actim. Acaba MSI urunlerde garanti belgesi mi cikmiyor bende mi sorun olustu? Sizce ne yapmaliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı ürünler internet üzerinden fatura düzenlenme tarihine göre olabiliyor veya ürün yanında gelen fatura kesim tarihi de garanti tarihi yerine geçebiliyor. QP bilişimi arayıp söyleyin hemen garanti önemli hocam.

Bazı yerler için fatura , bazı yerlerde barkod ile garanti geçerli kabul ediliyor. Kullanma kılavuzu sonunda olma ihtimali de var kontrol edin ve aldığınız yer ile iletişime geçin.

Bazı ürünler internet üzerinden fatura düzenlenme tarihine göre olabiliyor veya ürün yanında gelen fatura kesim tarihi de garanti tarihi yerine geçebiliyor. QP bilişimi arayıp söyleyin hemen garanti önemli hocam.
Trendyolu arayip istedim fatura garanti yerine geciyor ama yinede biz firmaya bildirip garanti belgesi isteyip size gönderecegiz dediler bekleyelim bakalim ne olucak.lekeli bandrolu ben actim ve bandrolleri sokulmemisti sadece belgesi yoktu bakalim ne gelicek acaba bu garantiyi online sorgulayabilecegimiz bir yer var mi
Bazı yerler için fatura , bazı yerlerde barkod ile garanti geçerli kabul ediliyor. Kullanma kılavuzu sonunda olma ihtimali de var kontrol edin ve aldığınız yer ile iletişime geçin.
Ettim hocam yok ne yazik ki drivver cd si de cikmadi urunden ama bandrollerinde fln sikinti yok yani anlamadim bende

Trendyol'u arayip istedim fatura garanti yerine geciyor ama yine de biz firmaya bildirip garanti belgesi isteyip size gönderecegiz dediler bekleyelim bakalim ne olacak. Lekeli bandrolu ben actim ve bandrolleri sokulmemisti sadece belgesi yoktu bakalim ne gelecek acaba bu garantiyi Online sorgulayabilecegimiz bir yer var mi?

Ettim hocam yok ne yazik ki drivver CD'si de cikmadi urunden ama bandrollerinde falan sikinti yok yani anlamadim bende.

Hocam bu siteye girin MSI garanti sorgulama sitesi birkaç adımda kayıt olun ürün seri numaranızı bulun garanti durumu ortaya çıkıyor. Kesin cevap gelene kadar bunu deneyin derim.

Hocam bu siteye girin MSI garanti sorgulama sitesi birkaç adımda kayıt olun ürün seri numaranızı bulun garanti durumu ortaya çıkıyor. Kesin cevap gelene kadar bunu deneyin derim.
Burda da kutu üstunde ki seri numarasini giriyorum ürün bulunamadi diyor

Hocam QP bilişimle siz direkt irtibata geçseniz daha iyi olur sanırım. Yani ürün bulma kısmında da çıkması lazım.
Msi mail attim galiba kutunun ustunde ki seri numarasindan cikmiyor icinde ki seri numarasindn cikiyormus qp bilisime ve trendyola mail attim garanti belgesi gelmezse yarin iade edecegim urunu baska yerden aliriz artik

Yeni konular

Geri
Yukarı