Neden IObit yazılımları sevilmiyor?

2-3 sene önce kullanırdım antivirüs programı IObit programlarınında virüs tespit ediyordu ve bana göre IObit yazılımlarında bir şey var buyuk ihtimalle reklam yazılımı tarzında hafif bir şey.

Evet dostlar. IObit yazılımları ile bu insanların alıp veremediği nedir? Neden bu kadar olumsuz yorum alıyor? Neden kimse sevmiyor? Yaşadığınız kötü tecrübeler var mı?
Genellikle yanlış sürücüyü kuruyor. Bu yüzden mavi ekran yemeniz olasıdır.

Bunu düzeltmek için o sürücüleri kaldırıp. Kendi parçaların sitesinden sürücüleri güncellemesi gerekiyor.

Boşuna RAM tüketiyor. Bir ara kullanmıştım, hızlandırayım derken -zaten yavaş olan PC'im- daha da yavaşladı. Pek bir özelliği de yoktu hatırladığım kadarıyla.

Forumda biri saçmalıyor hepsi inanıyor. Bilgisayara zarar verdiği filan yok aksine hızlandırıyor.
Bilgisayarınıza herhangi bir programını yükleyin en az sistem açılma süreniz 5 saniye uzayacaktır. Ayrıca gaming mod gibi modları bazı sistem uygulamalarını kapatarak crash vermeye sebebiyet verebiliyor. Ayrıca çoğu kullanıcı yıllık yüksek maliyet ödemek yerine crackli kullanmayı tercih ettiğinden dolayı virüs içeriyor.

Anlaşıldı arkadaşlar Game Booster'ı kullanıyordum. Anlaşılan sileceğim ama +20FPS katkısı oluyordu. Herkese teşekkürler.
Hocam +20 FPS katkısı olduğunu düşünmüyorum. Düzenli olarak virüs taramaları ve donanım bakımlarını yapıp ve ideal ayarlarınızı koruduğunuz sürece yine aynı FPS'yi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hocam +20 FPS katkısı olduğunu düşünmüyorum. Düzenli olarak virüs taramaları ve donanım bakımlarını yapıp ve ideal ayarlarınızı koruduğunuz sürece yine aynı FPS'yi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Vallahi hocam kendi tecrübem ETS 2 MP'ye girdiğim zaman 30FPS alırken hatta oyun bazen oynanmaz hala gelirken şimdi 50FPS alıyorum. O.C yapıyor ve arkada ki işlemleri kapatıyor.

Vallahi hocam kendi tecrübem ETS 2 MP'ye girdiğim zaman 30FPS alırken hatta oyun bazen oynanmaz hala gelirken şimdi 50FPS alıyorum. O.C yapıyor ve arkada ki işlemleri kapatıyor.
Hocam yazılımsal OC'yi önermem kendi elinizle OC yaparsanız en verimlisi olur. Çünkü yazılım voltaj değerlerini vs kendisi ayarlayamayacağı için donanımınız zarar görebilir.. İşlemcinizin en iyi değerlerini BU REHBERDEN deneyerek bulabilirsiniz.

Ben Advanced System Care'i yanlış hatırlamıyorsam 2006'dan beri kullanırım duruma göre faydalı olabilen bir yazılım ama dikkatsiz kullanımının sakıncalı olabileceğinin de farkındayım(ki olmamalı). Drive booster da mükemmel değil tabii ki ama indireceğiniz sürücülere onay vermeden bir göz atarsanız bence ikisi de yerine göre işe yarar yazılımlar. Smart defrag is bayağı güzel bir yazılım ona pek de küsur bulamıyorum. Advanced System Care'in içindeki Smart RAM vb alt uygulamalarda doğru kullanılırsa oldukça işe yarar olabilir. Kısacası kafadan gömmek yerine temkinli kullanılmalı denmesi daha doğru olur bence. Bu arada en son hatırladığım kadarıyla asc Ultimate sürümü içindeki antivirüs Bitdefender motoru kullanıyor yani antivirüs maksatlı olarak asc Ultimate yerine Bitdefender Free'yi kurmak çok daha mantıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı