IObit uninstaller kullandım, ne yapmam lazım?

CCleaner'da bir sıkıntı yok değil mi?

CCleaner'da geçtiğimiz ay Windows'un istenmeyen yazılımlar listesine girmiş bulunmakta. Çünkü o da bazen dosyaları sileyim derken gerekli dosyaları da siliyor. Hatta burada birçok kişi son zamanlarda bu uygulamayı kullandığı için minidump dosyasını paylaşamadı ve biz de mavi ekran sorununa çözüm getiremedik. Nedeni de bu uygulamanın gerekli veya gereksiz her şeyi silmesiydi. Neden minidump dosyalarını silersin ki? Zaten 5 tanesi maksimum 10 MB oluyor ki henüz bu kadar büyüğünü görmedim.

CCleaner'da geçtiğimiz ay Windows'un istenmeyen yazılımlar listesine girmiş bulunmakta. Çünkü o da bazen dosyaları sileyim derken gerekli dosyaları da siliyor. Hatta burada birçok kişi son zamanlarda bu uygulamayı kullandığı için minidump dosyasını paylaşamadı ve biz de mavi ekran sorununa çözüm getiremedik. Nedeni de bu uygulamanın gerekli veya gereksiz her şeyi silmesiydi. Neden minidump dosyalarını silersin ki? Zaten 5 tanesi maksimum 10 MB oluyor ki henüz bu kadar büyüğünü görmedim.

CCleaner Avast satın aldı.
Yani artık o da kullanılmaz ki zaten artık antivirüsler bile virüs diyor.

Sistem temizlik ve bakım için:
BleachBit ve taş çatlasa Wise Care 365 önerebilirim.

Kafanız iyi diyorum, kızıyorsunuz(!)

Mizahtan anlamıyorsanız suçum ne. Benim bir lafım vardır: Haklısınız...
Lütfen bir daha mizahi yorumlarda bulunduğunuzda sonuna (!) işaretini koymayı unutmayın. Bu sorun yüzünden tüm forumda değişik olaylar yaşarsınız benden söylemesi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı