İOKBS kazanır mıyım?

686980

Femtopat
Daha fazla  
Hocam merhaba. Aslında biraz fazla yanlışım çıktı ama inşallah kazanıdım 8. sınıf deprem kont.
Türkçe 21 doğru 4 yanlış.
Matematik 23 doğru 1 yanlış 1 boş.
Fen 21 doğru 4 yanlış.
Sosyal 24 doğru 1 yanlış.
En yakın sonuç veren soru bak sitesine göre 470 civarı alıyorum sizce kazanır mıyım?

Hocam merhaba. Aslında biraz fazla yanlışım çıktı ama inşallah kazanıdım 8. sınıf deprem kont.
Türkçe 21 doğru 4 yanlış.
Matematik 23 doğru 1 yanlış 1 boş.
Fen 21 doğru 4 yanlış.
Sosyal 24 doğru 1 yanlış.
En yakın sonuç veren soru bak sitesine göre 470 civarı alıyorum sizce kazanır mıyım?
Kazanırsınız. 470 iyi bir puan. Ben de 472 aldım. 6. sınıf öğretmen çocuğu kontenjanıyla girdim. İnşallah kazanırız. Fakat kontenjan olduğundan dolayı hiç ummadığımız bir sonuç da olabilir.

Kazanırsınız. 470 iyi bir puan. Ben de 472 aldım. 6. sınıf öğretmen çocuğu kontenjanıyla girdim. İnşallah kazanırız. Fakat kontenjan olduğundan dolayı hiç ummadığımız bir sonuç da olabilir.

Kazanırsak iyi olur kazanamasakta çok sıkıntı olmaz 1000 lira nedir ki 30 avro yapıyor😀

Kazandım hocam. Tebrik ederim. Dün PTT'ye gittim. Kartı sordum.

"Burs muhtemelen gelecek hafta yatar dedi. Burs yatınca yanında kartı da veririz ama ebeveyn ile gel."

Bunu dedi memur.
Tebrik ederim başarılarının devamını dilerim. Bide 1k para alıyoz çektiğimiz şeylere bak😄

Hocam 2.028₺ yatacakmış. Eylül ve ekim ayı beraber yatacakmış.

Hocam siz çektiniz mi bursu?

Hocam 2.028₺ yatacakmış. Eylül ve ekim ayı beraber yatacakmış.

Hocam siz çektiniz mi bursu?
Yanlış. Eylül ayı burs verilmez. Ekim ayı ise 1014 TL ile başlıyoruz ve Ocak 2024 tarihinde memur zammıyla orantılı olarak zam geliyor.

Bursu çekmedik daha. PTT gişe görevlisi gelecek haftaya muhtemelen yatar ve ailenle gelirsen bursun yanında kartı da veririz dedi. Arkadaşların alırsa muhtemelen sen de alırsın dedi ek olarak. Cuma günü PTT'ye yine gideceğim. Bana görevli böyle söyledi ama bölgeden bölgeye fark olabileceği için siz de gidip sorun bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı