iOS 13 Beta 8 sürümüne geçilmeli mi?

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
iOS 12.4 kullanıcısıyım ve iOS 13'ün Beta sürümüne geçmek istiyorum.
Öncelikle sormam gereken birkaç soru var;
iOS 13 Beta 8 sürümüne geçerken herhangi bir sıkıntı olup telefon kilitlenir mi?
iOS 13 Beta 8 sürümüne nasıl geçebilirim?
iOS 13 Beta 8 sürümünde çok fazla hata var mı?

iOS 12.4 kullanıcısıyım ve iOS 13'ün Beta sürümüne geçmek istiyorum.
Öncelikle sormam gereken birkaç soru var;
iOS 13 Beta 8 sürümüne geçerken herhangi bir sıkıntı olup telefon kilitlenir mi?
iOS 13 Beta 8 sürümüne nasıl geçebilirim?
iOS 13 Beta 8 sürümünde çok fazla hata var mı?
Ben kullanıcısıydım az önce iOS 12.4!e geçiş yaptım pil değişeceğim için ne olur ne olmaz diye. Sıkıntı yaşatmamıştı sorunlar büyük ölçüde azalmış zaten ama GM sürümü yaklaşıyor bence bekleyin az kaldı zaten.

iOS 13.1 Beta çıktı. Ben kendi cihazıma kurdum, şu anda kullanıyorum. Önceki betalarda olan hataların çoğu giderilmiş. Uygulamaların açılışları hızlanmış. Yüklemeni tavsiye ederim. Buradan indirebilirsin.

iOS 13.1 Beta çıktı. Ben kendi cihazıma kurdum, şu anda kullanıyorum. Önceki betalarda olan hataların çoğu giderilmiş. Uygulamaların açılışları hızlanmış. Yüklemeni tavsiye ederim. Buradan indirebilirsin.
Attığınız dosyayı indirdim, bu dosyayı ne yapmam gerekiyor hocam hiç bilgim yok.
Profili indiriyorum, ayarlar kısmında profil gözüküyor. Telefonu yeniden başlatmak gerektiği yazıyor, telefonu yeniden başlatıyorum ve profil ayarlar kısmında gözükmüyor.

Son düzenleme:
Attığınız dosyayı indirdim, bu dosyayı ne yapmam gerekiyor hocam hiç bilgim yok.
Profili indiriyorum, ayarlar kısmında profil gözüküyor. Telefonu yeniden başlatmak gerektiği yazıyor, telefonu yeniden başlatıyorum ve profil ayarlar kısmında gözükmüyor.
Yeniden başlattıktan sonra “Genel-Yazılım Güncelleme” kısmına gel, orada iOS 13.1 güncellemesini göreceksin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı