iOS 16 iPhone XR uygulama değiştiricisinde takılmalar oluyor

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün Apple desteğe bağladım beni aradılar bu sefer telefonuma bağlandılar donanımsal bir sorun olmadığnı söylediler iOS 16.1 güncellemesini yaparken 1-2 kere internet gitmişti bunu söyledim ondan kaynaklı olabilir dediler ya da yeni yazılım güncellemesi bekleyebilirsiniz dediler yaptığım fabrika ayarlarına döndürmeyi yanlış yapmışım onlara göre iclouda yedekleyip telefonu ITunes'ten sıfırlamam gerektiğni söylüyorlar bakalım 5GB iCloud yeticek mi dosyalarıma🤦‍♂️

Bugün Apple desteğe bağladım beni aradılar bu sefer telefonuma bağlandılar donanımsal bir sorun olmadığnı söylediler iOS 16.1 güncellemesini yaparken 1-2 kere internet gitmişti bunu söyledim ondan kaynaklı olabilir dediler ya da yeni yazılım güncellemesi bekleyebilirsiniz dediler yaptığım fabrika ayarlarına döndürmeyi yanlış yapmışım onlara göre iclouda yedekleyip telefonu ITunes'ten sıfırlamam gerektiğni söylüyorlar bakalım 5GB iCloud yetecek mi dosyalarıma🤦‍♂️

Hocam 1 aylık 6,49 TL'ye 50 GB paketi alabilirsiniz.

Hocam 1 aylık 6,49 TL'ye 50 GB paketi alabilirsiniz.

Hocam şimdi hesapladım 4 GB fotoğrafım varmış yetiyor aslında daha fazladır diye düşünüyordum iclouda yedekleyip bu sefer ITunes'ten fabrika ayarlarına döndüreceğim telefonu işe yarar diye düşünüyorum, çünkü Apple desteğin dediği gibi telefonu sıfırladım ama yine aynı ayarları dosyaları telefona yükledim bir anlamı olmadı.

Tünaydın hocam bugün iki farklı İOS sürümü yayınlandı birisi 16.1.1 diğeri 16.2 beta 2 şuanda 16.1.1 i kuruyorum siz de yedek alıp güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Tünaydın hocam bugün iki farklı iOS sürümü yayınlandı birisi 16.1.1 diğeri 16.2 beta 2 şu anda 16.1.1'i kuruyorum siz de yedek alıp güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Tünaydın dün gece güncelledim 16.1.1'e :) ama hala sorun devam ediyor dediğim gibi iOS16.1'i yüklerken 1-2 kere internet gitmişti ondan kaynaklanıyor olabilir saat 2 gibi arıycak apple destek yetkili birimi bakalım ne diycekler ama en son çare temiz format atacağım gibi telefona içim rahat olsun.

Dostum İOS 15'e dönmenin bir yolunu buldum ve sorunu çözdüm istersen anlatabilirim ancak veri kaybı yaşayacaksın yeniden.

Dostum iOS 15'e dönmenin bir yolunu buldum ve sorunu çözdüm istersen anlatabilirim ancak veri kaybı yaşayacaksın yeniden.

Teşekkürler ama şu anda telefona format atıyorum Apple imzalamayı durdurduğu için kaçak yolla telefona iOS yüklemek istemiyorum ama tekrardan teşekkürler.

Teşekkürler ama şu anda telefona format atıyorum Apple imzalamayı durdurduğu için kaçak yolla telefona iOS yüklemek istemiyorum ama tekrardan teşekkürler.
Kaçak yol ile değil imzalı bir İOS 15.6 beta sürümü ardından yine İOS 16 yada istersen İOS 15.7 sürümüne güncelleyebiliyorsun garantiyi etkilemiyor.

Geri
Yukarı