iOS niye bu kadar abartılıyor?

Hocam buna katılmıyorum aslında.
iOS kesinlikle Android cihazlara göre daha stabil ve hafif genel olarak.
iPhone cihazlarda genel olarak kamerada çok iyi zaten (yazılımında etkisi var).
Eski işlemcileri yeni işlemciler ile kapışacak kadar iyi.

Hocam konunun tamamını okursanız anlarsınız.

Android cihazlarda uzun süre kullanılır.
2 yıl öncesine kadar S3 mini kullanıyordu ailem.
Çıktığı yıl almıştık.
3 yıl öncesine kadar da pek kasmazdı.

Şu an iPhone 5 cihaz hediye edeyim sana hala kasmıyor :)

Android cihazların hiçbirinde böyle bir durum söz konusu bile değildir.
Özellikle burada koptum. Siz fazlasıyla komiksiniz yahu. Android özgürlüğünü sadece tema indirmek sanan İOS fanlarına şöyle söyleyeyim şu an telefonumun kaç watt şarj olmasından tutun işlemcinin kaç çekirdeğinin hangi frekansta çalışacağına kadar özelleştirebilyiorum.

Hocam 3500 TL'ye iPhone 7 alan babam 2 yıl sonra bataryası bozulduğu için telefonu bana verdi.
Tekrar kendine bir iPhone 7 aldı.
Ben ise bana verdiği iPhone 7'yi satıp kendim biriktirdiğim paraları ekleyip 3800 TL'ye Samsung M51 aldım.
1960 mAh bataryaya 3500 TL para vereceğime 7000 mAh bataryaya 3800 TL veririm.
Ama kabul edelim bir ortama girdiğimizde elimizde iPhone varken herkes iPhone kaç o diye soruyor ilgi çekiyorsunuz :D.

En son iOS 10 almış sanırım hocam o cihaz kassa ne kasmasa ne uygulama yüklenmez ki o cihaza.
En az 6S alınmalı şu anda alınacaksa.

Sana şöyle bir düzeltme yapayım. Cihaza uygulama yükleniyor güncelleme almıyor. Sen sanıyor musun ailenin kullandığı S3 mini cihazın uygulamaları güncelleme alıyor :) bu yüzden sana iPhone 5 dedim. Telefonları yıla göre kıyaslıyorum, haksızlık olmaması açısından. Kendi ağızınla söylüyorsun 3 seneye kadar kasmıyordu. Bir önceki yorumunda da Android cihazlar uzun süreli kullanılıyor demiştin. 2018 yılında kullanmayı bıraktığınız Android cihaz, 2021 yılında hala sana önerebildiğim iOS cihaz :) aradaki farkı anlamışsındır umarım.

Okudum, fikrim hala aynı, iOS abartılmalı.

3000 TL bütçe arttır diyecek kadar mı?
Sizin bu yaptığınız fanboyluktur hocam.

Sana şöyle bir düzeltme yapayım. Cihaza uygulama yükleniyor güncelleme almıyor. Sen sanıyor musun ailenin kullandığı S3 mini cihazın uygulamaları güncelleme alıyor :) bu yüzden sana iPhone 5 dedim. Telefonları yıla göre kıyaslıyorum, haksızlık olmaması açısından. Kendi ağızınla söylüyorsun 3 seneye kadar kasmıyordu. Bir önceki yorumunda da Android cihazlar uzun süreli kullanılıyor demiştin. 2018 yılında kullanmayı bıraktığınız Android cihaz, 2021 yılında hala sana önerebildiğim iOS cihaz :) aradaki farkı anlamışsındır umarım.

O da güncelleme almıyor zaten.
Cihaz 2012 de çıkmış 2018 de kasmaya başlıyor?

6 yıl az mı sizce?

2021 yılında birine bu cihazı önerirseniz yaptığınız şey saçmalık olur hocam.

Hocam buna katılmıyorum aslında.
iOS kesinlikle Android cihazlara göre daha stabil ve hafif genel olarak.
iPhone cihazlarda genel olarak kamerada çok iyi zaten (yazılımında etkisi var).
Eski işlemcileri yeni işlemciler ile kapışacak kadar iyi.

Hocam konunun tamamını okursanız anlarsınız.

Android cihazlarda uzun süre kullanılır.
2 yıl öncesine kadar S3 mini kullanıyordu ailem.
Çıktığı yıl almıştık.
3 yıl öncesine kadar da pek kasmazdı.
Kime göre neye göre stabil ve hafif? Kesinlikle kötü cihazlar değil. Ama parasını zerre hak etmeyen cihazlar.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı