iOS12 Beta Sürüm Deneyimlerim [İlk Bakış]

rubarovan21

Kilopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
İlk çıktığı gece beta sürümünü indirip kurdum. iPhone6 - 64GB kullanıcısıyım. iOS12’de çok çok ekstra büyük değişiklikler yok. Görünüş anlamında da çok büyük değişiklikler yok. Fakat bir kaç güzel ve hoş özellik ile birlikte güvenlik ve stabilizasyon ile ilgili çalışmışlar. Açıkçası ilk beta sürümü olmasına rağmen şuan iOS11’in son sürümünden daha iyi çalışıyor gibime geldi yani beni rahatsız eden bir durum olmadı. Pil konusuna gelirsek daha yeni kullanmaya başladığım için pek bir şey söyleyemem eskisi gibi görünüyor. Pil konusu zamanla gösterir kendini. Bildirimlere uygulama bazlı gruplandırılma getirildi. Ben bayağı beğendim zaten daha önceden olması gereken bir özellikti. Tabi ilk beta sürüm olunca iyi çalışmadığı oluyor haliyle. Onun dışında görsel olarak değişen iBooks var artık “Kitaplar” oldu ismi. Sesli notların görüntüsü değişti. Ve fotoğraflar kısmına bir düzenleme getirildi. Ekran Süresi diye bir şey geldi fakat pek kullandığım bir şey olmayacak açıkçası. Çünkü uygulamaları dakikaya göre açıyor kaç dakika açık kalmasını istiyorsun gibisinden. Ona ben de çok anlam veremedim doğrusunu söylemek gerekirse. Aşağıya bir kaç görüntü koymak istiyorum en azından görmemiş arkadaşlar görür. Hem de konferans dışında görüntü gelmiş olur. Tam olarak bilgi sahibi olmak isteyen özellikleri detaylı öğrenmek isteyenler konferansı da seyredebilir, ShiftDelete.Net’in haberlerini de okuyarak öğrenebilir.

Bunların dışında da eklemek istediğiniz bir şey varsa söyleyebilir, soracağınız sorular var ise sorabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı