IOS'a geçiş süreci

Arkadaşın tableti ilgilendirmiyor telefon konusu sonuçta.

Siz "iOS" dediniz yani tabletleri de kapsıyor ben konu sahibine değil size söyledim.
iOS telefon Android telefonlara göre daha akıcı Hz'den bağımsız, animasyonlarla alakalı.
Ama tablette ne kadar iyi animasyon olursa olsun biraz sırıtır yani.

IOS animasyonları Android animasyonlarına göre çok daha akıcı. Bu yüzden 60 Hz olmasına rağmen çok akıcı oluyor animasyonlar. Android bir 120 Hz'den geçince fark çok az olur bence ama Pro'dan düz bir iPhone modeline geçerseniz o zaman gerçekten hissediyorsunuz farkı.
S24 ultra yerine tercih edilmez bence ama optimizasyon konusunda katılıyorum. Arada kritik farklar yok ama o küçük detaylar çok daha akıcı deneyim sağlıyor.
S24 Ultra 17-18 bin TL daha pahalı zaten. Açıkçası bütçem böyle olsa yine de S24 Ultra almazdım. 3-4 bin TL daha koyar İphone 15 Pro alırdım eğer bu titanyum kasadaki ısınma sorunu çözüldüyse.

Aynen öyle kullandım hiç 60Hz gibi durmuyor, benim Note 11 Pro Plus'ı 60Hz çekince midem bulanıyor öyle diyeyim, insanlar sanıyor ki IOS'un 60 Hz'si Android gibi takıla takıla gidiyor.

Benim de (Samsung) cihazı 60Hz'ye çekince midemi bulandırıyor gözümü çok yoruyor ama 60Hz Apple göz yormuyordu.
Xiaomi de deneyimleriniz nasıl diye sormak istemiştim sağ olun cevapladığınız için.

120 Hz'den 60 Hz'ye geçmek nasıl bir deneyim diye küçük düşürücü bir soru sorma peşindesiniz bence.

Benim de soruş tarzım biraz aşağılayıcı şekilde olmuş ama siz de biraz ön yargılı yaklaşmışsınız neyse sorun değil.

IOS animasyonları Android animasyonlarına göre çok daha akıcı. Bu yüzden 60 Hz olmasına rağmen çok akıcı oluyor animasyonlar. Android bir 120 Hz'den geçince fark çok az olur bence ama Pro'dan düz bir iPhone modeline geçerseniz o zaman gerçekten hissediyorsunuz farkı.

S24 Ultra 17-18 bin TL daha pahalı zaten. Açıkçası bütçem böyle olsa yine de S24 Ultra almazdım. 3-4 bin TL daha koyar İphone 15 Pro alırdım eğer bu titanyum kasadaki ısınma sorunu çözüldüyse.
Öyle deyince ikisi eşit fiyatlarda diye düşündüm. Fiyatlar öyle hızla yükseliyor ki hızına yetişemiyorum.

Benim de (Samsung) cihazı 60Hz'ye çekince midemi bulandırıyor gözümü çok yoruyor ama 60Hz Apple göz yormuyordu.
Xiaomi de deneyimleriniz nasıl diye sormak istemiştim sağ olun cevapladığınız için.

Benim de soruş tarzım biraz aşağılayıcı şekilde olmuş ama siz de biraz ön yargılı yaklaşmışsınız neyse sorun değil.

Xiaomi ile ilgili en güzel deneyimim 120W şarj harici hiçbir albenisi yok.

Ben güvenlik görevlisiyim, bu akşam nöbete gideceğim sabah çıkınca eve gidip dinleneceğim aksilik olmaz ise yarın gidip alacağım iPhone 8 Plus'ı 👍

Gerçekten dediğiniz gibiyse eğer kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı