IP adresim ile ne yapılabilir?

Öncelikle üslubunuza dikkat edin ben size kaba bir dille cevap vermiyorum ayrıca sadece niye bana taktınız? Herkes önemli bir şey olmayacağını belirtmiş.

"Ayrıca sadece niye bana taktınız?" Çünkü ilk önce size mesaj yazdım.
Ve bir sebebim daha var: "Adresinizi, kullandığınız operatörü, vb. kısacası çok önemli bilgiler değil." Adresinizin internet ortamında öğrenilmesi sizin anonimliğinize karşı bir savaştır.
Senin adresini alıp burada paylaşalım, önemli değil sonuçta değil mi?

"Ayrıca sadece niye bana taktınız?" Çünkü ilk önce size mesaj yazdım.
Ve bir sebebim daha var: "Adresinizi, kullandığınız operatörü, vb. kısacası çok önemli bilgiler değil." Adresinizin internet ortamında öğrenilmesi sizin anonimliğinize karşı bir savaştır.
Senin adresini alıp burada paylaşalım, önemli değil sonuçta değil mi?
Güvensiz bir sitenin adresinizi öğrenmesi ayrı benim adresimi burada paylaşmam ayrı. Zaten adresi internette paylaşsalar ellerine ne geçecek ki? Her gün onlarca insan farkında olmadan bunu yaşıyor eğer adresler paylaşılıyor olsaydı çoktan fark edilirdi.

Güvensiz bir sitenin adresinizi öğrenmesi ayrı benim adresimi burada paylaşmam ayrı. Zaten adresi internette paylaşsalar ellerine ne geçecek ki? Her gün onlarca insan farkında olmadan bunu yaşıyor eğer adresler paylaşılıyor olsaydı çoktan fark edilirdi.

"Zaten adresi internette paylaşsalar ellerine ne geçecek ki?" Tehdit edilebilirsin kolay bir şekilde çünkü anonimliğin yok.
Her insanın iyi kalpli birisi olduğunu varsaymayın lütfen.

"Zaten adresi internette paylaşsalar ellerine ne geçecek ki?" Tehdit edilebilirsin kolay bir şekilde çünkü anonimliğin yok.
Hocam kapı adresine kadar belli olsa tamam da o kadar belli olmuyor ki.

Evet tehdit edilme ihtimali var ama her gün sosyal medyada konumunu paylaşıp gönderi yapanlar da var.
Emin olun ki bunu çok iyi biliyorum.

Evet tehdit edilme ihtimali var ama her gün sosyal medyada konumunu paylaşıp gönderi yapanlar da var.

Emin olun ki bunu çok iyi biliyorum.

Konumunu paylaşıp gönderi yapan insanlar var evet ama bu bir tehlikenin olmadığını göstermez. İnternette sadece yardım etmek isteyenler yok. Tabii ki de senin yaptığın noktayı da anlıyorum fakat konumunu paylaşmanın tehlikesi iyiliğini yeniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı