İP adresim ile WEB site nasıl açarım

vayvan

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
İP adresim ile bir site açmak ve onu kullanmak istiyorum. Kendi İP adresimi URL kısmına girince tasarladım WEB sitesi açılacak. Böyle yapanlar var. Reklam olur diye link vermeyeceğim. Bilen varsa yardımcı olsun. Teşekkürler

Localhost ve 80 portunu açarsanız güvenlik duvarını kaldırınca internet protocol adresinizden zaten bağlanır.

Localhost ve 80 portunu açarsanız güvenlik duvarını kaldırınca internet protocol adresinizden zaten bağlanır.
Teşekkür ederim de. İşte anlamadım ondan video anlatım sordum size.

Siz bir video çekseniz yada ayrıntılı anlatsanız olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yaptım bunu sitemi açtım fakat benden başka biri giremiyor bu siteye. Buyurun adres denemek için http://issmustafaalkan.com . Aşağıdaki ekran bende çıkıyor mesela başkasında hiç açılmıyor. Neden ki

16779-3fba9bcc46e55a6f9f750fbc40205ff0.jpg

Dosya Ekleri

• upload_2014-8-18_18-38-28.png
    upload_2014-8-18_18-38-28.png
    3,1 KB · Görüntüleme: 429
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,1 KB · Görüntüleme: 593
issmustafaalkan.com alan adı boşta.
Böyle neden uzun uzun uğraşıyorsunuz ayda 10-20 tl'ye hosting parası verin 1 yıllık domain parası da 20tl. Yada xampp ile localhost ta php ve html sitenizi yerel ağ da kurabilirsiniz.

issmustafaalkan.com alan adı boşta.
Böyle neden uzun uzun uğraşıyorsunuz ayda 10-20 tl'ye hosting parası verin 1 yıllık domain parası da 20tl. Yada xampp ile localhost ta php ve html sitenizi yerel ağ da kurabilirsiniz.
Benim şu anda uzun vadeli bir site kurma düşüncem yok. Hem bu olayı merak ediyorum hem de yapmak istiyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı