Çözüldü IP adresinden cihaz adı çıkar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Dediğiniz birçok şeyi anlamadım ben sadece telefonun ismini istiyorum örnek Samsung j 7 gibi hesap ta Roblox hesabı.
Bu şekilde bir bilgi çıkmaz IP adresinden. İnterneti mahalle olarak düşünecek olursak, IP adresleri birer otel. Otele dışarıdan bakıp içindekileri bilemezsin. Her bir IP adresinin kabaca 254 kullanıcısı, belki daha fazla, olabilir. Senin istediğin şey kapının arkasını görmek ve bu imkansız.

Bana zaten sadece cihazın adı lazım acaba benmi girdim diye bakacağım.
"IP adres sorgulama" sitelerinden IP adresinin yaklaşık konumuna bakabilirsiniz. Türkiye çıkarsa siz girmişsinizdir. Farklı il de gösterse siz olabilirsiniz.

En iyisi garantiye alıp hesap şifresini değiştirmek.

Bu şekilde bir bilgi çıkmaz IP adresinden. İnterneti mahalle olarak düşünecek olursak, IP adresleri birer otel. Otele dışarıdan bakıp içindekileri bilemezsin. Her bir IP adresinin kabaca 254 kullanıcısı, belki daha fazla, olabilir. Senin istediğin şey kapının arkasını görmek ve bu imkansız.

"IP adres sorgulama" sitelerinden IP adresinin yaklaşık konumuna bakabilirsiniz. Türkiye çıkarsa siz girmişsinizdir. Farklı il de gösterse siz olabilirsiniz.

En iyisi garantiye alıp hesap şifresini değiştirmek.

Zaten gelen mailde IP adresi yazıyor Ankara yazıyor.

@246675

Ben bu üstteki arkadaşın demek istediğini anlamadım yani uzaktan bağlanan birisi falan mı var diyor.

@246675

Ben bu üstteki arkadaşın demek istediğini anlamadım yani uzaktan bağlanan birisi falan mı var diyor.
Öyle bir şey demedim, cidden anlamıyor musun?

IP adresinden edinilen konum, yaklaşık konum. Internetten senin de sorgulayabileceğin bir konum.

Uzaktan yazılım ve Bluetooth olayı da, eğer başka birisi senin bilgisayarına bağlanırsa onun bilgisayar sende gözükür. TeamViewer buna örnektir.

Öyle bir şey demedim, cidden anlamıyor musun?

IP adresinden edinilen konum, yaklaşık konum. Internetten senin de sorgulayabileceğin bir konum.

Uzaktan yazılım ve Bluetooth olayı da, eğer başka birisi senin bilgisayarına bağlanırsa onun bilgisayar sende gözükür. TeamViewer buna örnektir.

@Alperen_51 sen boş ver IP işini falan, anlamazsın.

Git şifreni değiştir, kafan rahat olsun. Konuyu da varmayacak sonuçlara dallandırmayalım.

Herkese teşekkür ediyorum iyi akşamlar.

Geri
Yukarı