iPad 7. Nesil alınır mı?

Makaleler
110
Merhaba herkese.

PDF ya da benzer dosyalarla çok uğraşıyorum. Telefon ekranı küçük geliyor, laptop ya da bilgisayar ise rahat olmuyor. iPad'i gördüm, fiyatı da uygun geldi. Fakat tablet piyasası hakkında pek bir bilgim yok. Yani yeni modeller çıkacak mı ya da daha iyi modeler var mı gibi.

Şahsen Android tablet almayı pek düşünmüyorum çünkü yavaşlayabiliyor ya da başka sorunları olabiliyor.

Fikirlerinizi almak istedim.

Tablet alacaksan Ipad en mantıklısı. Ipad 7. nesil A10 Fusion işlemcisini içinde bulunduruyor yanlış hatırlamıyorsam. Alttaki modelden bahsediyorsun herhalde.

Ben de var ve çok memnunum. Kesinlikle alınır. Ama zannedersem Apple bu sene yeni bir iPad daha çıkarıyor. Onu da bekleyebilirsiniz. Aradaki fiyat farkı maksimum 1000-1500 TL olur herhalde. A13 işlemcili olacağı falan söyleniyor. Yeniyi almak çok da gerekli mi derseniz bence pek de değil. Benim bu tablette oynayamadığım oyun veya kullanamadığım hiçbir program yok.

Merhaba tekrardan. Bugün iPad 8. nesil siparişi verdim. Genel olarak 3000 TL bandında iPad kadar iyi ve uzun ömürlü bir cihaz bulamadım. Tab S6 Lite var ama içime sinmedi. PT.com.tr'den 2800 TL gibi bir fiyata aldım. Umarım güzel sonuçlanır. :)

Bu konuya da bakabilirseniz mutlu olurum. :)

Merhaba tekrardan. Bugün iPad 8. nesil siparişi verdim. Genel olarak 3000 TL bandında iPad kadar iyi ve uzun ömürlü bir cihaz bulamadım. Tab S6 Lite var ama içime sinmedi. PT.com.tr'den 2800 TL gibi bir fiyata aldım. Umarım güzel sonuçlanır. :)

İnşallah hayırlı olsun güle güle kullanın.

Önerilerimi yazmıştım, bu arada güle güle kullanın.

Merhaba herkese.

PDF ya da benzer dosyalarla çok uğraşıyorum. Telefon ekranı küçük geliyor, laptop ya da bilgisayar ise rahat olmuyor. IPad'i gördüm, fiyatı da uygun geldi. Fakat tablet piyasası hakkında pek bir bilgim yok. Yani yeni modeller çıkacak mı ya da daha iyi modeler var mı gibi.

Şahsen Android tablet almayı pek düşünmüyorum çünkü yavaşlayabiliyor ya da başka sorunları olabiliyor.

Fikirlerinizi almak istedim.

Hocam tam olarak bütçeniz nedir?

7. nesil iPad bir nesil önceydi. Şimdi almak kar mıdır?
Bana sorsanız hayır. iPad 8. nesil veya Tab S6 Lite’a bakmanızı tavsiye ederim. Tab S6 kaleme sahip ve bu bir avantaj. Öte yandan IPad'de güncelleme desteği ve stabil bir işletim sistemine sahip.
PDF okuyacaksanız ekran önemli olmalı ya da üstüne not almak isterseniz kalem gerekli. Benim şahsi görüşüm üzerine biraz daha para koyup iPad 8. nesil almanız yönünden. Onun dışında iPad 7. nesil yerine Tab S6 Lite alınabilir.

Bu arada; hocam sizdeki Matebook 13 dokunmatik ekrana sahip değil mi?
Edit: Konu çözülmüş. Boşuna yazdım. 😔

Yeni konular

Geri
Yukarı