iPad 9. nesil iOS 16 yüklenmeli mi?

Megals1

Femtopat
Merhaba iPad 9. nesil 64 GB cihazına sahibim, 2 sorum var.

1. soru: iOS 15.7.5 sürümü kullanıyorum, iOS 16 sürümünde pil ömrünün azaldığı ve yazılımsal sorunlar olduğunu duydum, iOS 16'ya güncellemeli miyim?

2. soru: Cihazı fabrika ayarlarına çevirirsem cihazın kendisi otomatik olarak iOS 16 yükler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

1. soru: iOS 15.7.5 sürümü kullanıyorum, iOS 16 sürümünde pil ömrünün azaldığı ve yazılımsal sorunlar olduğunu duydum, iOS 16'ya güncellemeli miyim?

2. soru: Cihazı fabrika ayarlarına çevirirsem cihazın kendisi otomatik olarak iOS 16 yükler mi?

Hocam eğer cihazınız stabil çalışıyorsa geçmekte acele etmeyin. iOS 16.5 sürümünü bekleyin. iPhone ve iPad fark ediyor biraz bu güncelleme olayı.

1. En güncel yazılım daima en iyisidir (beta hariç) bana göre.
2. Hayır internete bağlamazsanız yüklemez.

Sıfırladığınızda ilk aldığınızda yüklü gelen iOS sürümü olur hocam.

Sıfırladığınızda ilk aldığınızda yüklü gelen iOS sürümü olur hocam.

Hocam yüklü olan işletim sistemini sıfırlamıyor mu neden düşüyor? 2 kez yaptım düşmedi bende.

Hocam Wi-Fi'yi kapatsam ve fabrika ayarlarına çevirirsem cihaz tekrardan 15.7.5 sürümü ile çalışır değil mi? Ona göre yapacağım iOS 16 gelsin istemiyorum.

Evet hocam ama SIM kart varsa çıkarın.

Ama hocam iTunes ile yapmayın.

Hocam yüklü olan işletim sistemini sıfırlamıyor mu neden düşüyor? 2 kez yaptım düşmedi bende.

Hocam sıfırlama işlemi içindeki yazılım kaldırıyor diye biliyorum ama sizin dediğiniz acaba ayarları sıfırlamak gibi mi oluyor? Ben mi karıştırdım?

Hocam sıfırlama işlemi içindeki yazılım kaldırıyor diye biliyorum ama sizin dediğiniz acaba ayarları sıfırlamak gibi mi oluyor? Ben mi karıştırdım?

@Paul Walkers hocam bir açıklık getirseniz mevzuya i. Dediğim anlaşılmadı mı acaba?

@Paul Walkers hocam bir açıklık getirseniz mevzuya i. Dediğim anlaşılmadı mı acaba?

Hocam kaldırılmıyor o sürüm denedim hatta Apple servise götürürken sıfırladım 1 kez düşmedi yazılım sürümü.

Hocam ayarladan fabrika ayarlarına çevirmem gerekiyor değil mi iOS 16 gelmemesi için? Bilgisayar üzerinden iTunes ile değil.

Hocam ayarladan fabrika ayarlarına çevirmem gerekiyor değil mi iOS 16 gelmemesi için? Bilgisayar üzerinden iTunes ile değil.

Wi-Fi açmamaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı