iPad Air veya iPhone 5S ?

Matte

Kilopat
Arkadaşlar 1100 TL var. Sizce direk gidip vatandan İpad Air 16 GB mı alsam yoksa 900 TL biriktirip İphone 5s mi alsam ? Önerilerinizi bekliyorum.

Eğer telefona ihtiyacın varsa tabi ki Iphone. Ama o kadar acil bir telefon ihtiyacın yoksa Ipad de alabilirsin. Kendimden örnek vereyim, Samsung'un tuşlu akılsız bir telefonunu kullanıyorum. Arama ve mesajlaşma için kullanıyorum sadece. Onun dışındaki bütün işlerimi (internet, uygulama, oyun, bankacılık, sosyal medya, müzik, ofis programları vs.) Ipad'den yapıyorum. Pili hiçbir tabletin ulaşamadığı kadar uzun gidiyor ayrıca Ipad'lerin (Asus Transformer serisi dışında, çünkü onlara ekstra pilli klavye takılabiliyor).

Sonuçta karar yine sana ait..

Eğer oyun için alıyorsan İpad air, diğer şeyler için alıyorsan İphone 5s, ama benim tavsiyem İphone 5s.

2000 liraya hem tablet hem telefon alabilirsin aslında.

Önerim farklı işletim sistemi alman, bu sayede farklı marketleri kullanabilirsin. Ama sen 900 lirayı birikterene kadar neler gelir neler biter.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı