iPhone 5s veya Xperia Z2

Kesinlikle bence android yeni yeni stabil olmaya basliyor ekranda goreceli bisey buncs zaman klavyeli telefonlar kullandim ondan buyk ekran benim icin biraz tecih sebebi :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda Z2'nin nasıl bir telefon olduğuna parasını ne kadar hakettiğine karar verebilirsiniz. Çok doğal bir inceleme olmuş.

Iphone da dışarıdan bir uygulama yüklemek zor olduğundan daha güvenilir ama bazen de yükleme yapıldığı için android özgür bir işletim sistemi Z2 alman daha iyi olabilir.

Z2 ile her şeyi yapabilirsiniz İphone 5s ile İOS 8 çıktığında kasmaya başlaya bilir Z2 çok iyi bir tercih suya dayanıklı 4k video çekebilir İphone böyle seçenekler sunmuyor.
15 saniye civarı 4k video çekebiliyor ve dikkatli kullanılırsa iphone'de su ile ilgili bir sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı