iPad Mini vs Galaxy Tab - T310 3 8.0

LastWorld41

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım ? Ipad mini ekran kalitesi ve donanımsal olarak düşük ama diğeri bu konuda daha iyi sizce hangisini almalıyım ?

İpad mini : http://www.teknosa.com/urunler/125042928/apple-ipad-md531tua-mini-16gb-wifi-white

Samsung galaxy tab -t310 3 8.0 : http://www.teknosa.com/urunler/125043663/samsung-sm-t310-galaxy-tab-3-80-white-tablet

Beklentilerim:
  • Oyun Performansı iyi olsun.
  • Kamerası iyi olsun.
  • Güncelleme gelsin.
  • Sağlamlık
  • Ekran
  • Pil
  • Uzun süre kullanma.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad'ın ekranı o kadarda kötü gözükmüyor, ben iPad tavsiye ederim. Bahsettiğin cihazdan çok daha akıcıdır kanımca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle burada hepimizin amacı birbirimize yardımcı olmak. Biz asla senin kötülüğünü istemeyiz. Sana pişman olacaksın dememdeki sebepler;
- Samsung marka tabletlerin ömrü, İpad'lere göre çok daha kısa. Bunu sebebi malzeme kalitesi ve işletim sistemi
- Pil ömrü konusunda emin ol İpad'lerin yanına yaklaşamaz
- Aradan zaman geçtikten sonra Samsung marka tabletler içinde barındırdığı Touchwizz arayüzü sebebiyle şişmelere sebep oluyor.
- Android güncellemeleri konusunda herşey ortada zaten, Samsung'a bu konuda güvenmemelisin. Kaldı ki Google kendi Nexus cihazları için bile 18 ay güncelleme garantisi verdi, Apple ürünlerinde bu süre 4 yıl.
- Pazar lideri İpad'ler olduğu için her türlü aksesuarların öncelikli hedefi İpad'ler
- Yine aradan zaman geçtikten sonra, ne kadar kılıf da kullansan Samsung tabletler öyle bir deforme oluyor ki kullanasın gelmiyor
- Pil konusunda şunu da söylemeyi unuttum, Samsung tabletlerin pil ömrü optimizasyon sorunları nedeniyle daha kısa.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı