iPad Pro 2021 çizildi

Koruyucu taktırdığınızda yine görülebilir tabi ama hissetmiyorsunuz değil mi çizikleri elinizde? Örnek veriyorum bir ekranda 10 çizik var ama koruyucu ile tamamen yeni bir ekran kullanıyormuş gibi mi oluyor?
Hocam açıkçası ben normalde de hissetmiyordum :D ama tahminimce cam taktığımız zaman eğer hissediliyorsa camdan sonra hissedilmez.

Hocam açıkçası ben normalde de hissetmiyordum :D ama tahminimce cam taktığımız zaman eğer hissediliyorsa camdan sonra hissedilmez.
Hocam aslında tableti alma amacım sadece fps oyunu üzerine. Ve ben kendimi sadece bu cihaza mahkum olarak görüyorum aslında. Başka bir cihaz sahibi olamayacak gibi ve çiziklerin insandışı bir şey olduğunu görüyorum :D
Hissedilmiyor şöyle hani çiziği eğer fark edipte parmağınızı oraya sürterseniz evet hissediliyor ama kullanım sırasındayken hissedilmiyor ve görünmüyor kolay kolay.

Hiçbir şey. Bu arada konu çok gereksiz.
Hak veriyorum hocam. Yeni aldığımdan kaynaklı bu cihazı kendime sabit görüyorum. Başka hiçbir şeye sahip olamayacak gibi. Bunun farkındayım ama neden hala bu duyguları yaşıyorum bilmiyorum. Kendiliğinden gelen birşey. Üstte yazdığım gibi çizik olayını insanlık dışı birşey olarak görüyor aklım. Sindirebilirsem sorun kalmaz.

Üzüntü ve stresten açtın galiba konuyu. Yapabileceğin bir şey yok. Koruyucu ve kılıf alacaksın, bu sana uyarı olmuş olacak.

En azından yere düşürüp parçalatmadın, ilk günden bunlar insanlarına başına geliyor..

Hocam siz hala kafanıza mı takıyorsunuz? Olmuş bir şey, biz desek aşırı kötü git değiştir cidden gidip de o kadar para verip değiştirecek misin? Bu kadar üstünde durmanız aşırı saçma.
Haklısınız hocam. Normal birşey olduğunu biraz sindirmeye çalışıyorum da. Onun için hala sorarak kendimi ikna etmeye çalışıyorum.

Geri
Yukarı