iPad Pro 2021 çizildi

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
iPad Pro 2021 kullanıyorum demiştim.

Ekranın sol altında 1 cm'lik kedi tüyü gibisinden bir çizik var.
Sizce şüphelenmeli miyim?

Yani iş işten geçti artık ekran koruyucu alsan bile işlemez mi durum yoksa fazla mı abartıyorum? Sadece sol altında var ve sadece detaylı bakıldığında gözüküyor çizik. Ve kullanırken bir sorun etmiyor. Sadece çizik yani.

iPad Pro 2021 kullanıyorum demiştim.

Ekranın sol altında 1 cm'lik kedi tüyü gibisinden bir çizik var.
Sizce şüphelenmeli miyim?

Yani iş işten geçti artık ekran koruyucu alsan bile işlemez mi durum yoksa fazla mı abartıyorum? Sadece sol altında var ve sadece detaylı bakıldığında gözüküyor çizik. Ve kullanırken bir sorun etmiyor. Sadece çizik yani.
Ekran çizilmiş açıkcası yapacak bir şey yok.

Ekran çizilmiş açıkcası yapacak bir şey yok.
Normal bakışta gözükmüyor hocam. Çok çabuk umut kestiniz :) Kullanışa ve görünüşe sorunu yok sadece çizik
Benim iPhone’umda da var aynısından. Ekran koruyucu alırsanız daha az belli oluyor. En azından başka çiziklerden koruyabilirsiniz.
Tekrardan söyleyeyim, belli olmuyor kolayca ve kullanıma etkisi yok hocam. Yinede sorun mu?

Ekran koruyucu al geç. Sorun olur desek ne olacak? Kendiniz söylüyorsunuz sadece çizik neden kendinize sorun yapıyorsunuz?
Hocam 1 ay alalı oldu ve şimdi 8700 liraya aldım. Para çöpe gitmiş olmasın diye soruyorum. Siz olsanız ne yapardınız? Yani ekran konusunda, şüphe eder miydiniz?

Geri
Yukarı