iPad Pro 2021 çizildi

İleride mi götüreyim? Bir süresi var mı? İstediğim zaman götürebilir miyim ve şu anki durumuyla götürme gereği duyulur mu sizce?

Bir de yakınlarım da zentech servis var orası olur mu? Yoksa illa İstanbul da ki servis mi gerekiyor?

Şu an göndermene gerek yok sana aynı şekilde geri yollarlar bir çizik var diye ekranı değişecek değiller?

Ne olursa değişirler hocam? Daha ileriki noktalara ulaşırsa çizik götürün mü diyorsunuz? Şu an için bu bir sorun değil anlamında mi?

Hocam, hocam yapmayın yanarız sadece çizik ya sadece 1 çizik 1 adet bakın sadece 1 adet çizik o kadar büyük bir şey değil sadece ufak görülmeyen bir çizik. Bu kadar kafaya takmayın çizildi oldu bitti sorun olacak bir çizik de değil. Çiziğin fotoğrafını atabilme imkanın var mı?

Hocam, hocam yapmayın yanarız sadece çizik ya sadece 1 çizik 1 adet bakın sadece 1 adet çizik o kadar büyük bir şey değil sadece ufak görülmeyen bir çizik. Bu kadar kafaya takmayın çizildi oldu bitti sorun olacak bir çizik de değil.
Hocam biliyorum fazla abarttığımı. Evet birde yanında küçük bir tane daha var. Birde üstte demiştim flaş ile bakıldığında görülen çizikler var hissedilmeyen. Sağ ve sol taraflarda. Onun haricinde birşey yok. Bunun için götürülmez. Son derece haklısınız. Ki birtek siz değil bütün çevrem de aynı fikirde sizle. Ekran koruyucu alacağım ve hepsi bitecek. Konuyu bu mesajımla bitirmek istiyorum. Size şuan tek sorum; Koruyucu alana kadar olaki birşey olursa kırılırsa öyle ekran değişimi yapıyorlar mı? Ve Zentech Servis götürmek fark eder mi, illa ki istanbul da olan mı gereklidir?

Bunun ne kadar saçma olduğunun farkındayım. Neden soruyorum çünkü alacağım nokta bana uzak kalıyor. Babamın gelebilmesi lazım oda başka şehirde şuan. O açıdan biraz sürem uzayabilir. Bunun cevabını aldıktan sonra daha da konuyu devam ettirmem zaten hocam. Teşekkürler ilginiz için.

Hocam biliyorum fazla abarttığımı. Evet bir de yanında küçük bir tane daha var. Bir de üstte demiştim flash ile bakıldığında görülen çizikler var hissedilmeyen. Sağ ve sol taraflarda. Onun haricinde bir şey yok. Bunun için götürülmez. Son derece haklısınız. Ki bir tek siz değil bütün çevrem de aynı fikirde sizle. Ekran koruyucu alacağım ve hepsi bitecek. Konuyu bu mesajımla bitirmek istiyorum. Size şu an tek sorum; koruyucu alana kadar olaki bir şey olursa kırılırsa öyle ekran değişimi yapıyorlar mı? Ve zentech servis götürmek fark eder mi, illaki İstanbul da olan mı gereklidir?

Bunun ne kadar saçma olduğunun farkındayım. Neden soruyorum çünkü alacağım nokta bana uzak kalıyor. Babamın gelebilmesi lazım oda başka şehirde şu an. O açıdan biraz sürem uzayabilir. Bunun cevabını aldıktan sonra daha da konuyu devam ettirmem zaten hocam. Teşekkürler ilginiz için.

Sorunuza cevap vereyim garantisi olduğu sürece ekran kırılırsa servise yollayıp tamir ettirebilirsiniz. Zentech ne oluyor hiç bilmiyorum.

Hocam, hocam yapmayın yanarız sadece çizik ya sadece 1 çizik 1 adet bakın sadece 1 adet çizik o kadar büyük bir şey değil sadece ufak görülmeyen bir çizik. Bu kadar kafaya takmayın çizildi oldu bitti sorun olacak bir çizik de değil. Çiziğin fotoğrafını atabilme imkanın var mı?Eki Görüntüle 1134065H
Hocam, hocam yapmayın yanarız sadece çizik ya sadece 1 çizik 1 adet bakın sadece 1 adet çizik o kadar büyük bir şey değil sadece ufak görülmeyen bir çizik. Bu kadar kafaya takmayın çizildi oldu bitti sorun olacak bir çizik de değil. Çiziğin fotoğrafını atabilme imkanın var mı?
Birde yanında ufak birtane var. Ve dediğim gibi başka yerlerinde telefon flaşı ile görebildiğiniz hissedilmeyen çizikler var. Onlar süs niyetine duruyor zaten.
Capture 2021-08-07 18.34.45.jpg

Sorunuza cevap vereyim garantisi olduğu sürece ekran kırılırsa servise yollayıp tamir ettirebilirsiniz. Zentech ne oluyor hiç bilmiyorum.
Hocam Zentech, Orijinal istanbul da olan Apple Servis'in aracı oluyor. Hani oda servis ama İstanbul da olanı Servisin kendisi. Zentech bana yakın olan yer. Bursa da oturduğum için İstanbul uzak kalıyor ondan dedim.
Hocam, inanın ki ben daha büyük bir çizik sanıyordum. Bu çiziği takmanıza gerek yok ekranı açınca gözükeceğini sanmam zaten.
Gözükmüyor. Detaylı göz yorup da bakarsanız görülüp hissediliyor. O flaşla görünen dediklerim de sorun etmez zaten sanırsam. Çünkü ne hissediliyor bir şekilde nede ekrana direkt vuran bir ışık olmadan görünüyorlar.

Hocam zentech, orijinal İstanbul da olan Apple Servis'in aracı oluyor. Hani oda servis ama İstanbul da olanı servisin kendisi. Zentech bana yakın olan yer. Bursa da oturduğum için İstanbul uzak kalıyor ondan dedim.

Gözükmüyor. Detaylı göz yorup da bakarsanız görülüp hissediliyor. O flaşla görünen dediklerim de sorun etmez zaten sanırsam. Çünkü ne hissediliyor bir şekilde ne de ekrana direkt vuran bir ışık olmadan görünüyorlar.

Gözükmüyormuş zaten gözükesede sıkıntı olacağını sanmam. Kendinizi bu kadar sıkmaya değmez.

Gözükmüyormuş zaten gözükesede sıkıntı olacağını sanmam. Kendinizi bu kadar sıkmaya değmez.
Odanın lambası vurursa ekrana görünüyorlar. Oda tabi ekran kapalıyken. Oyun oynuyorken oyunun kendi ışığı sayesinde görülmesi imkansız zaten. Bahsettiğim çiziklerin hepsi zaten oyundayken bune böyle dedirtmiyor. Hepsi ekran kapalıyken görebileceğiniz çizikler. Oyun oynuyorken görülmesi daha zor.

Geri
Yukarı