iPad Pro 2021 Genshin Impact oynarken lag oluyor

Hocam bari doğru düzgün yalan söyleyin 3.5 saat boyunca oyun oynadım çok azıcık ısındı o da hiçbir şeyi etkilemedi. Neden bu tür şeylerde trol konu yapıyorsun?
Trol konu? Anlayamadım? Şimdi siz benim çok oyun oynamadan kastımı 2 3 saat anladınız sanırım. Bu kadar önyargılı olmayın derim.
Hocam bari doğru düzgün yalan söyleyin 3.5 saat boyunca oyun oynadım çok azıcık ısındı o da hiçbir şeyi etkilemedi. Neden bu tür şeylerde trol konu yapıyorsun?
Cihaz ısındığında normal olarak performansı düşüyor. Bu tableti zaten üzerinde çok vakit harcadığım oyunlar için aldım. Şüpheniz olmasın oyuna 2 3 saat girmekle benimki de donmuyor zaten. Sorunun çözüldüğünü, nedenini anladığımı belirttim. Günün neredeyse hepsini harcadığım için doğal olarak ısınıyor ve performansı etkiliyor. Birde yalancı olduk ya iyi mi. Lmao

Son düzenleme:
Trol konu? Anlayamadım? Şimdi siz benim çok oyun oynamadan kastımı 2 3 saat anladınız sanırım. Bu kadar ön yargılı olmayın derim.

Cihaz ısındığında normal olarak performansı düşüyor. Bu tableti zaten üzerinde çok vakit harcadığım oyunlar için aldım. Şüpheniz olmasın oyuna 2 3 saat girmekle benimki de donmuyor zaten. Sorunun çözüldüğünü, nedenini anladığımı belirttim. Günün neredeyse hepsini harcadığım için doğal olarak ısınıyor ve performansı etkiliyor. Bir de yalancı olduk ya iyi mi? Lmao.

Hadi anladık bu oyunda kasıyormuş. Fakat eski hesabında açtığın konulara diyeceksin?
Trol konu? Anlayamadım? Şimdi siz benim çok oyun oynamadan kastımı 2 3 saat anladınız sanırım. Bu kadar ön yargılı olmayın derim.

Cihaz ısındığında normal olarak performansı düşüyor. Bu tableti zaten üzerinde çok vakit harcadığım oyunlar için aldım. Şüpheniz olmasın oyuna 2 3 saat girmekle benimki de donmuyor zaten. Sorunun çözüldüğünü, nedenini anladığımı belirttim. Günün neredeyse hepsini harcadığım için doğal olarak ısınıyor ve performansı etkiliyor. Bir de yalancı olduk ya iyi mi? Lmao.

O tableti sen 5 saatte kullansan 10 saatte kullansan performans düşmez. Isınsa bile düşmez. Belki çok az hız kesilme olur ama oyunda kasması imkansız.

Hadi anladık bu oyunda kasıyormuş. Fakat eski hesabında açtığın konulara diyeceksin?

O tableti sen 5 saatte kullansan 10 saatte kullansan performans düşmez. Isınsa bile düşmez. Belki çok az hız kesilme olur ama oyunda kasması imkansız.

Ne demek ne diyeceksin. Ben konuyu çözdüm farkındaysan? Konu şuan kapandı. Hala sürdürmekten ne anlıyorsunuz bilmiyorum. Çözüldü yani herşey önemli olan bu sanıyorum. Uygulamanın adı teknoloji sitesi diye biliyorum ama.
Hem tablette sorun olsa hocam AnTuTuBenchmark uygulamasından 1217691 AnTuTu puanı almazdım diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı