iPad Pro 2021 klavye sesi değişiyor

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
Uzun bir süreden sonra tekrar merhabalar.

Önceki konumda "Bu aksesuar bu aygıt tarafından desteklenmiyor" hatasından bahsettim düzelmediğini söyledim. Bu hatayı alırken hiçbir şey takılı değildi.
Sadece hata çıkmaya başladıktan 3 gün önce sanırım Oppo şarj aleti taktım ama neden 3 gün sonra o bildirimi alayım diye düşününce aklıma gelmedi. Her 3 günde bir çıkıyordu. Fakat 14.7 iPadOS güncellemesini yaptığımdan beri aradan 5 gün geçti ve hala hatayı almadım. Bu şekilde düzelme imkanı var mıdır? Yani düzeldi ise düzelmesi bir güncelleme sonucu olabilecek normal bir durum mu? Güncelleme düzeltiyor mu yani yazılımı öyle söyleyeyim.

FaceTime konumda da pek net cevap alamadım eğer bu mesajı görüyorsanız lütfen önceki bahsettiğim FaceTime, Snapchat ile ilgili konuma bir göz atıp buraya nedenini yazın.

Son bir sorum var o da şu; App Store girdiğimde büyüteçten bir oyun arattım diyelim. Oyun karşıma çıkınca yine büyüteçe bastım ve bir şey yazarken normalde tık tık diye klavye sesi varken tak tak diye gelmeye başlıyor ve bu 3 saniye sürüyor. Sonra normal tık tık haline dönüyor. Umarım anlatabilmişimdir 😄

Biraz da düşünüyorum acaba bu sorunlar veya sorularım var ama acaba fark etmediğim sorunlar var mıdır acaba diye de düşünüyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı