iPhone 11 2021'de alınır mı?

Android daha esnek bir yazılım sistemine sahip, Ayrıca IPhone'a göre ucuz, fiyat performans telefonu, Apple kadar iyi işlemcisi olmasa da işlemcileri gayet yeterli, kamera konusunda birbirleri ile yarışıyorken bir elma logosu için neden bu kadar para veriliyor?

iPhone şarjının, bir insanın lıkır lıkır kola içmesi gibi olduğunu hesaba katarsak, Android daha iyi.

Komik gelecek ama iPhone'lardaki akıcılığı hiçbir telefonda bulamadım.

Android daha esnek bir yazılım sistemine sahip, ayrıca IPhone'a göre ucuz, fiyat performans telefonu, Apple kadar iyi işlemcisi olmasa da işlemcileri gayet yeterli, kamera konusunda birbirleri ile yarışıyorken bir elma logosu için neden bu kadar para veriliyor?

iPhone şarjının, bir insanın lıkır lıkır kola içmesi gibi olduğunu hesaba katarsak, Android daha iyi.

Hocam bende 11 64 GB kullanıcısıyım.
Şarj konusunda asla öyle değil.
Sabahtan akşama kadar telefonla film izliyorum.
Ona rağmen 1 günü rahatça çıkarıyor.
Ayrıca IOS'un esnek olmamasının sebebi güvenlik konusunda daha katı kurallara sahip olmasıdır.

Hocam alınır. Benim merak ettiğim bir şey var. Neden iPhone?
Daha iyi, Arayüzü daha akıcı 1-2 sene sonra kasma başlamıyor. Telefonu satmak isteyince nereden baksanız aynı fiyata satılabiliyor, Daha fazla güncelleme alıyor, İşlemcisi çok daha güçlü oyunlarda kasmadan rahat rahat oynatıyor, İnstagram gibi uygulamalar iPhone'a özel optimizasyon yapıyor.

Android daha esnek bir yazılım sistemine sahip, ayrıca IPhone'a göre ucuz, fiyat performans telefonu, Apple kadar iyi işlemcisi olmasa da işlemcileri gayet yeterli, kamera konusunda birbirleri ile yarışıyorken bir elma logosu için neden bu kadar para veriliyor?

Xiaomi fanboy.

Yeni konular

Geri
Yukarı