iPhone 11 2023'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haha şu an bayağı laf sokdunuz gidip yatağa ağlayacağım galiba... Madem telefon sadece Reels Shorts vs işlere yarıyor o zaman ya enayisiniz ya da telefonu sırf insanlara zengin görünmek için aldınız buyurun kullanın bir şey demiyorum daha çok tartışamayacağım.
Para israfı. Zaten bu ülkede enflasyon olmasının nedeni gösteriş için bir işe yaramayan ürüne 50000 TL bayılmaktır.

Evet en sonunda cevap geldi arkadaşım MI10t kullanıyormuş. Tam olarak MI10 ile aralarındaki farkı bilmiyorum çok fark olduğunu da düşünmüyorum ama bilmeden olsa da telefonu kötülediğim için özür dilemem gerekir yine de.

Hocam 10t 47 FPS'e kadar düşüyor haklı sayılırsınız. Mi 10 ile ekran, lens, kablosuz şarj, kasa, soğutma sistemi ve anakart gibi amiral gemisi farkları var.

Para israfı. Zaten bu ülkede enflasyon olmasının nedeni gösteriş için bir işe yaramayan ürüne 50000 TL bayılmaktır.
Yani kullanmayı bilenin bazı özelliklere gerçekten ihtiyacı olan için mantıklı ama diğer türlü haklısınız.

Zaten çürük elmayı ülkemin insanları gösteriş için kullanıyor. Arkadaş çevresi etkenlerde 1 numara. Apple alınmaz. Zaten anakartın Foxconn olması ayrı bir rezalet.

Konu kilitlensin.

Foxconn Gigabyte'a da anakart üretiyordu ASUS'a da kötü marka değil.

@emirtmurr keşke profilindeki adam kadar aklın olsaydı da alıntıladıklarına bassaydı. Yat ağla sen boş ver, elman hayırlı olsun.

Cevap bulamayınca aklıma laf edecek kadar akılsız olmanız peki? Eminim aklım sizin gibi popüler kültür kölelerinden daha fazla çalışıyor.

Bu yorum ben ekonomistim diyen adam kadar ironik oldu. Senin 50.000 TL bayılma sebebin enflasyonun olması, enflasyon bir sebep değil sonuçtur.

Tamam ortam için veya zengin gozukmek icin iPhone alan cokta sen genelleme yapip firmaya camur atamazsin ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı