iPhone 11 2023'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S7 kullanıyorum. Bu konuyu okuduktan sonra ben uçurumdan atlayayım.:D

Zırvalamışsınız. MI10t 11'e rakip ciksada A14'un en verimli calistigi 12 Pro Max'i bile geçiyor sürdürülebilir performansta. Ayrica ben birak S22'yi glasik S21 FE'ye gectim iPhone 11'den yine kalite anlaminda upgrade yaşadım. Samsung bu, Oppo değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10T değil hocam Mİ 10 5G 11'e rakip çıktı AMOLED, kablosuz şarj, lensler ve anakart olarak 10tden daha iyi cihaz ek olarak soğutması daha iyi.

Ekranı dışında üzmeyecektir.

Mi 10 serisi 11 serisine rakip olarak piyasaya çıktı YouTube'a yaz bak kaç saat ekran süresi alıyor. Performans olarak da 3400-3500 puan alıyordum Geekbench 5 de oyunlarda ise sabit 90 kare alıyordum kamera olarak da 11 ile karşılaştırdım mi 10 oradaki herkese daha iyi geldi kağıt üstünde değil de deneyimlediklerimi söylüyorum ki kağıt üstünde de daha iyi.

Androşd için hesapladım iPhone zor.

Kendi yurt arkadaşımda Mi 10 vardı ilk yurda geldiğimizde çocuk yeni almış bize sallıyordu enayisiniz o kadar para verip o telefonu aldınız yok ekranı şöyle yok bataryası böyle birkaç hafta geçti PUBG oynayalım dedik telefon 90 FPS destekliyor ama aldığı FPS 45 ve üstüne bir de drop yiyor telefonu dokundurttu telefon rahatsız edici derecede ısınmış en sonunda çıldırdı telefonu duvara falan vurmaya başladı. İkinci olarak kameraya gelirsek kamera iyi güzel diyorsunuz ama çektiği fotoğraflar berbat yan yana karşılaştırdık oyun açılış süresinde bazı oyunlarda mi 10 önde ama telefonun üzerinden 1 2 hafta geçince hiçbir üstünlüğü kalmıyor telefon açılılış süresinde de aynı şekilde son olarak kameraya gelirsek yurtta beraber karşılaştırdık çocuk da kabul etti kamera olarak IPhone'nin üstün olduğunu. Bence bu kadar örnek yeterli ister kabul edin ister etmeyin ama bir gün IPhone'nin parasını sonuna kadar hakettiğini bir gün anlayacaksınız. En azından fanboyluk yapıp insanları yanlış bilgilendirmeyin.

TAA o zamanlar mi 10 5G 256 GB yerine üstüne 1200TL koyup 11 Pro alabiliyordum 11 alsaydım üstüne param bile kalıyordu.

Ever + olarak ben iPhone 11'in sıfırının şu anki fiyatını haksız buluyorum ama ilk çıktığında mi 10 11'den bile pahalıydı yine de desteklemeye devam edebilirsiniz.

Kendi yurt arkadaşımda mi 10 vardı ilk yurda geldiğimizde çocuk yeni almış bize sallıyordu enayisiniz o kadar para verip o telefonu aldınız yok ekranı şöyle yok bataryası böyle birkaç hafta geçti PUBG oynayalım dedik telefon 90 FPS destekliyor ama aldığı FPS 45 ve üstüne bir de drop yiyor telefonu dokundurttu telefon rahatsız edici derecede ısınmış en sonunda çıldırdı telefonu duvara falan vurmaya başladı. İkinci olarak kameraya gelirsek kamera iyi güzel diyorsunuz ama çektiği fotoğraflar berbat yan yana karşılaştırdık oyun açılış süresinde bazı oyunlarda mi 10 önde ama telefonun üzerinden 1 2 hafta geçince hiçbir üstünlüğü kalmıyor telefon açılılış süresinde de aynı şekilde son olarak kameraya gelirsek yurtta beraber karşılaştırdık çocuk da kabul etti kamera olarak IPhone'nin üstün olduğunu. Bence bu kadar örnek yeterli ister kabul edin ister etmeyin ama bir gün IPhone'nin parasını sonuna kadar hakettiğini bir gün anlayacaksınız. En azından fanboyluk yapıp insanları yanlış bilgilendirmeyin.

Neredeyse 3 yıl olacak kardeşime verdim cihazi hâlâ akıcı 90FPS ve GFX ile HDR da bilr 80-90 arası gidiyor yalan söyleme video çeker rezil ederim seni burada 45 FPS miş. :D

Ever + olarak ben iPhone 11'in sıfırının şu anki fiyatını haksız buluyorum ama ilk çıktığında mi 10 11'den bile pahalıydı yine de desteklemeye devam edebilirsiniz.

600 TL daha pahalıydı ekran bile 600TL farka yetiyor :D

Kendi yurt arkadaşımda Mi 10 vardı ilk yurda geldiğimizde çocuk yeni almış bize sallıyordu enayisiniz o kadar para verip o telefonu aldınız yok ekranı şöyle yok bataryası böyle birkaç hafta geçti PUBG oynayalım dedik telefon 90 FPS destekliyor ama aldığı FPS 45 ve üstüne bir de drop yiyor telefonu dokundurttu telefon rahatsız edici derecede ısınmış en sonunda çıldırdı telefonu duvara falan vurmaya başladı. İkinci olarak kameraya gelirsek kamera iyi güzel diyorsunuz ama çektiği fotoğraflar berbat yan yana karşılaştırdık oyun açılış süresinde bazı oyunlarda mi 10 önde ama telefonun üzerinden 1 2 hafta geçince hiçbir üstünlüğü kalmıyor telefon açılılış süresinde de aynı şekilde son olarak kameraya gelirsek yurtta beraber karşılaştırdık çocuk da kabul etti kamera olarak IPhone'nin üstün olduğunu. Bence bu kadar örnek yeterli ister kabul edin ister etmeyin ama bir gün IPhone'nin parasını sonuna kadar hakettiğini bir gün anlayacaksınız. En azından fanboyluk yapıp insanları yanlış bilgilendirmeyin.

Sen Mi 10'la iPhone 11'i karsilastiriyorsun. Hâla zirviyorsun. "iPhone'larin fiyatini sonuna kadar hak ettigini bir gün anlayacaksiniz" dan sonrasini okumadim, bir de bunu yazan kisi fanboy diyip yanlış bilgilendirmeyin demis.

iPhone 11, 399 dolar 18.000 TL. Kamera, SoC ve prestijli deneyim gibi unsurlarda iPhone 13 duzeyinde hatta kamera ve panelde onu bile gecen. S22 859 dolar 18.000 TL. Aynen kardesim, yetti bugun bu kadar fanlik

Muhtemelen simdide yok Android 3 yil sonra kasar vs. dersin. S4 zamanlarimda degiliz. OneUİ ve PixelUİ yeterince şık ve stabil bir arayuz, su an ki S22 gibi 4-5 yıl onceki flagship S9-S10 hala ilk gunku gibi akıcı calisiyor. Bos yapmanin luzumu yok.

Sen Mi 10'la iPhone 11'i karsilastiriyorsun. Hâla zirviyorsun. "iPhone'larin fiyatini sonuna kadar hak ettigini bir gün anlayacaksiniz"dan sonrasini okumadim, bir de bunu yazan kisi fanboy deyip yanlış bilgilendirmeyin demis.

iPhone 11, 399 dolar 18.000 TL. Kamera, SoC ve prestijli deneyim gibi unsurlarda iPhone 13 duzeyinde hatta kamera ve panelde onu bile gecen. S22 859 dolar 18.000 TL. Aynen kardesim, yetti bugün bu kadar fanlik

Dikkat ederseniz şu anki fiyatını hak etmiyor da demişim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı