iPhone 11 2023'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neredeyse 3 yıl olacak kardeşime verdim cihazi hâlâ akıcı 90FPS ve GFX ile HDR da bilr 80-90 arası gidiyor yalan söyleme video çeker rezil ederim seni burada 45 FPS miş. :D

600 TL daha pahalıydı ekran bile 600TL farka yetiyor :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Mi 10T Pro'nun, Mi 10'dan daha kotu bir kasasi var ve buna ragmen 12 Pro Max'e ezici ustunluk sagliyor surdurulebilir performansta. Ayrica bu oyun 13 PM'de bile 40-50 FPS'lerde gezen Genshin. PUBG cok hafif bir oyun, 45 FPS degil yani Mi 10.

Sürdürülebilir performansta 14 Pro modelleri disindaki butun iPhone'lar berbat. Throttle yiyorlar.

Neredeyse 3 yıl olacak kardeşime verdim cihazi hâlâ akıcı 90FPS ve GFX ile HDR da bilr 80-90 arası gidiyor yalan söyleme video çeker rezil ederim seni burada 45 FPS miş. :D

600 TL daha pahalıydı ekran bile 600TL farka yetiyor :D

GFX benim sözde s7Lite tabletimde de 90 FPS veriyor.:) Kendi kendinizi rezil ettiniz. Buyurun video atın 30 dakika oynayın telefon ısınsın ondan sonra GFX olmadan 90 FPS veriyor mu görelim.

Dikkat ederseniz şu anki fiyatını hak etmiyor da demişim.

Hani Adro d sa bit fepese vermezdi?🤩 (Soğutucum da yok 3. kayıtla bir... | TikTok bayağı 45 FPS Allah affetsin duvarlara vuruyorum.

GFX benim sözde s7Lite tabletimde de 90 FPS veriyor.:) kendi kendinizi rezil ettiniz. Buyurun 30 dakika oynayın telefon ısınsın ondan sonra GFX olmadan 90 FPS veriyor mu görelim.

HDR 90FPS için GFX harici seçenek yok ve GFX de ayar düşürmüyorum cihazın kendisi akıcı 90FPS yazdığımı oku sonra uydur :d

Bekler misiniz lütfen arkadaşımdan ekran kaydı isteyeceğim daha yazı yazmayı bilmeyen TikTok dolandırıcısı Android fanboylardan aldığınız videoyu kanıt sunuyorsunuz yaşınızın küçük olduğu çok belli.

Hani Adro d sa bit fepese vermezdi?🤩 (Soğutucum da yok 3. kayıtla bir... | TikTok bayağı 45 FPS Allah affetsin duvarlara vuruyorum.

HDR 90FPS için GFX harici seçenek yok ve GFX de ayar düşürmüyorum cihazın kendisi akıcı 90FPS yazdığımı oku sonra uydur :d
Klavye delikanlılığını da bırakın isterseniz.

Buyurun video atın 30 dakika oynayın telefon ısınsın ondan sonra GFX olmadan 90 FPS veriyor mu görelim.
Tamam işte o dediğini 13 Pro Max'de yapamiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Al arkadasim atiyorum videonu. Bu telefon birak 11'i 12 Pro Max'den de ustun surdurulebilir performansta. Bir seyi kabullenmek bu kadar zor olmamali ya.

Bekler misiniz lütfen arkadaşımdan ekran kaydı isteyeceğim daha yazı yazmayı bilmeyen TikTok dolandırıcısı Android fanboylardan aldığınız videoyu kanıt sunuyorsunuz yaşınızın küçük olduğu çok belli.

Video bana ait yazı Android sabit alamıyor diyenlere ironi anlayamıyor musun?

@Tesla Bobini Hocam lütfen beni Xiaomi fanboylarından kurtarır mısınız?

Tabii hocam kesin çıkmıştır fanboyluğu bırakıp mantılı düşünün biraz isterseniz kağıt üzerinde yazan değerlerle karşılaştırma yapmayın bence. IPhone'a sallayanların çoğu hayatında 1 kez bile kullanmamış amaan ne o kadar para vereceğim diyen insanlardan ibaret kullanın anlarsınız arkadaşlar ben de önce öyle diyordum ve arkadaş önerisiyle S22 gibi bir cihazdan geçmiş olsam bile kalite farkını acayip hissettiriyor.
Hayatımda iPhone kullanmış biri olarak, hala da kullanan biri olarak parasını kesinlikle hak etmeyen modeller olduklarını düşünüyorum. Kayıt ücretine zam gelmeden önce yurtdışından getirmiş olmasam tercih etmezdim. S22'den hangi cihaza geçiş yapıp farkı hissettin? iPhone 11 değildir umarım o cihaz. iPhone 11'i arkadaşımda da, mağazalarda da deneyim ettim ve çıktığı yıl için bile rezalet bir ekranı olduğunu rahatça söyleyebilirim. Pil konusunda da kullanan arkadaşım memnun değildi. Kamera olarak da doğrudan S21 FE'yle kendim kıyasladım, S21 net şekilde öndeydi fotoğraf olarak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı