iPhone 11 2023'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatımda iPhone kullanmış biri olarak, hala da kullanan biri olarak parasını kesinlikle hak etmeyen modeller olduklarını düşünüyorum. Kayıt ücretine zam gelmeden önce yurt dışından getirmiş olmasam tercih etmezdim. S22'den hangi cihaza geçiş yapıp farkı hissettin? iPhone 11 değildir umarım o cihaz. iPhone 11'i arkadaşımda da, mağazalarda da deneyim ettim ve çıktığı yıl için bile rezalet bir ekranı olduğunu rahatça söyleyebilirim. Pil konusunda da kullanan arkadaşım memnun değildi. Kamera olarak da doğrudan S21 FE'yle kendim kıyasladım, S21 net şekilde öndeydi fotoğraf olarak.

S21 çok ısınan bir cihazdı ve pil süresi çok azdı kamera olarak da kesinlikle önde olduğunu düşünmüyorum yalan söylemeyeceğim çok hızlı şarj oluyordu ama oyun performansı da aynı şekilde özelliklerine göre çok kötüydü güncelleme ile düzletildi vesaire deniliyor ama hiç sanmıyorum ve evet geçtiğim cihaz 11 Benim kullandığım Exynos modeliydi belki bununla alakalı olabilir. Kusura bakmayın s22 yazdığımı fark etmemişim.

Xiaomi'den nefret ederim ama yalanda söyleyemem. Mi 10 isidan performans dusuruyor dediniz, bende 12 Pro Max kadar dusurmesede dusurdugunu argumanlarimla beraber soyledim. Videolari da paylastim.

Mi 10 Ultra harici hiçbir Xiaomi cihazı sevmiyorum lakin 45 FPS diyor…

S21 çok ısınan bir cihazdı ve pil süresi çok azdı kamera olarak da kesinlikle önde olduğunu düşünmüyorum yalan söylemeyeceğim çok hızlı şarj oluyordu ama oyun performansı da aynı şekilde özelliklerine göre çok kötüydü güncelleme ile düzletildi vesaire deniliyor ama hiç sanmıyorum ve evet geçtiğim cihaz 11. Benim kullandığım Exynos modeliydi belki bununla alakalı olabilir.
Kamera olarak yan yana fotoğraflar çektim, ışıklı ve gece. Bariz şekilde S21 öndeydi. Oyun zerre umurumda değil ondan bir şey diyemem. Bunlar dışında ısınıyor diye o rezalet ekranlı 11'e geçmezdim. Yan yana tuttuğunda solukluğu rahatsız ediyor.

Kamera olarak yan yana fotoğraflar çektim, ışıklı ve gece. Bariz şekilde S21 öndeydi. Oyun zerre umurumda değil ondan bir şey diyemem. Bunlar dışında ısınıyor diye o rezalet ekranlı 11'e geçmezdim. Yan yana tuttuğunda solukluğu rahatsız ediyor.

Siz geçmezdiniz ama benim için S21'e göre artıları çok daha fazlaydı ekranı kafaya takan bir insan değilim ve para konusunda biraz sıkışıktım o yüzden 12 yerine 11 aldım sonra ben de pişman oldum 11'in fiyatını hak etmediğini zaten söyledim ama MI10 gibi bir telefonla karşılaştırılması oldukça sinir bozucu. Ve S21'e göre(en azından o zamanki sürümüne göre) karşılaştırdığımda oldukça önde bir cihazdı.

Siz geçmezdiniz ama benim için S21'e göre artıları çok daha fazlaydı ekranı kafaya takan bir insan değilim ve para konusunda biraz sıkışıktım o yüzden 12 yerine 11 aldım sonra ben de pişman oldum 11'in fiyatını hak etmediğini zaten söyledim ama MI10 gibi bir telefonla karşılaştırılması oldukça sinir bozucu. Ve S21'e göre(en azından o zamanki sürümüne göre) karşılaştırdığımda oldukça önde bir cihazdı.

Usta Mi 10 iPhone 11'e rakip olarak çıktı amiral gemisi cihaz ikisi de saçma yanı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı