iPhone 11 2023'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de biliyorum @emirtmurr adlı arkadaş 45 FPS dedi ve oyunda 45 FPS yok 40 FPS var.

Telefon 45 FPS demedim verdiği FPS 45 dedim. Lütfenn düzgün okur musunuz? Telefonun 90 FPS desteklediğini zaten yazmışım oraya. Cidden yazacağım son mesaj olacak çünkü bilmeyen ve bilmediği şey üzerine ısrar eden 2 çocukla tartışmak cidden çok yoruyor.

@emirtmurr Mi 10 hakkında en ufak fikrim yok ancak bazı kişilerin de Apple'a tapması sinir bozucu. Tamamen para sağmaya odaklı bir şirket. Pro serisi dışında hiçbir telefonu parasını hak etmiyor. Konu sahibinin sorusunun cevabı da iPhone 11 2023 yılında alınmaz. Ekranı kabul edilecek gibi değil, iPhone X'den bile kötü. İleri gitmek yerine geri giden bir şirket kolay kolay görülmez. Güçlü işlemci telefon için kriterlerin sonlarında geliyor benim ve sıradan kullanıcılar için.

Telefon 45 FPS demedim verdiği FPS 45 dedim lütfenn düzgün okur musunuz telefonun 90 FPS desteklediğini zaten yazmışım oraya. Cidden yazacağım son mesaj olacak çünkü bilmeyen ve bilmediği şey üzerine ısrar eden 2 çocukla konuşmak cidden çok yoruyor.

45 FPS veriyor demek daha da saçma. Daha arkadaşınızın cihazını bilmiyorsunuz gelmiş laf ediyorsunuz çocuk diyorsunuz şaka gibi...

Telefon 45 FPS demedim verdiği FPS 45 dedim. Lütfenn düzgün okur musunuz? Telefonun 90 FPS desteklediğini zaten yazmışım oraya. Cidden yazacağım son mesaj olacak çünkü bilmeyen ve bilmediği şey üzerine ısrar eden 2 çocukla tartışmak cidden çok yoruyor.
Bakın bu cihaz mı arkadaşınızdaki?

@emirtmurr Mi 10 hakkında en ufak fikrim yok ancak bazı kişilerin de Apple'a tapması sinir bozucu. Tamamen para sağmaya odaklı bir şirket. Pro serisi dışında hiçbir telefonu parasını hak etmiyor. Konu sahibinin sorusunun cevabı da iPhone 11 2023 yılında alınmaz. Ekranı kabul edilecek gibi değil, iPhone X'den bile kötü. İleri gitmek yerine geri giden bir şirket kolay kolay görülmez. Güçlü işlemci telefon için kriterlerin sonlarında geliyor benim ve sıradan kullanıcılar için.

Kesinlikle katılmıyorum iPhone doğru iki cihaz arasındaki fark 11 ile 12 arasındaki fark kadar değil ve doğru küçük bir hayal kırıklığı yaşattı ama X'deki kronik sıkıntılar aralarındaki yıl farkı kameraları ve işlemcileri kesinlikle X'i 11'in önüne taşıyamaz XS belki karşılaştırılabilir sırf 1 nesil önde işlemcisi ve daha güzel olan ekranı için.

45 FPS veriyor demek daha da saçma. Daha arkadaşınızın cihazını bilmiyorsunuz gelmiş laf ediyorsunuz çocuk diyorsunuz şaka gibi...

Dediğim gibi rezalet ön kamera harici 11'den eksik tarafı yok Redmi ile karıştırıyor olmayasınız.

Xiaomi fanboyu değilim ki Xiaomi telefon ailesinin teker teker ismini ezberleyim.

Aynen kardeşim dediğin gibi. Tartışamayacağım artık isterseniz gidin bir arkadaşınızdan 1 haftalığını telefonunu ödünç alın o zaman belki anlarsınız ne kadar farklı olduğunu başka da bir şey söylemiyorum çünkü Xiaomi fanatiği olmuşsunuz siz.

@emirtmurr Ekran olarak daha iyi dedim X.

Ayrıca işlemci senin ve Apple fanları dışında hemen hemen kimsenin umurunda değil. Kullanıcıların ezici çoğunluğu telefonda ilk ekrana ve kameraya, hatta direkt kameraya bakıyorlar, daha sonra pil ömrü geliyor. En son 8.sınıfta telefonların işlemcilerine ve RAM'lerine bakıyordum açıkçası. Şu an bir sürü şey sayıyorsunuz yok 8 Gen 2 yok 700 bilmem kaç yok Exynos yok Mediatek... Amiral gemisi alıyorsan işlemcisi iyidir, bitti. En iyisi mi değil mi sıradan kullanıcıların zerre umurunda değil, iyi olması önemli. Asıl kilit unsur pil, ekran ve kamera. 11 bu 3 unsurun ikisinden sınıfta kalıyor. Kamera olarak da günümüz koşullarında eskidi.

Sen oyun oynuyorsun, lazımdı diyorsun güle güle kullan, daha iyidir değildir bilemem o konuda. Araştırmadım, çevremde de oyun oynayan render mender alan yok. Bilmiyorum.

Bütün bunları iPhone 13 kullanıcısı olarak söylüyorum, kendim de kullanıyorum yani kötüleme amaçlı değil eleştiri ve kendi tecrübelerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı