iPhone 11 alınır mı?

Lütfen fanboylara itibar etmeyin. Tam bütçeniz ne kadar? iPhone 11'de gayet iyi bir cihaz ama önerebileceğim birkaç model daha var.

8 Bin TL fakat birkaç ay bekleyip 10 bin TL yapabilirim açıkcası iPhone 12'ye batarya konusunda ısınamadım kamera ve ekran farkı var ama ekran benim için çok da önemli değil sanırım 11 alacağım.

8 Bin TL fakat birkaç ay bekleyip 10 bin TL yapabilirim açıkcası iPhone 12'ye batarya konusunda ısınamadım kamera ve ekran farkı var ama ekran benim için çok da önemli değil sanırım 11 alacağım.
Evet ekran farkı var 11'de 6 serisinden bu yana kullanılan Retina ekran bulunuyor. 12 serisinde OLED ekran var. Ama beklemeye değmez. Kameralar aynı 11 ile 12'nin. Ekran boyutu aynı gibi gözüksede 12'nin ekranı biraz büyük ve çerçeveleri daha da ince. Maalesef döviz kurundan dolayı en ucuz olan 12 mini bile 8-9 bin aralığında satılabilir.

Evet ekran farkı var 11'de 6 serisinden bu yana kullanılan retina ekran bulunuyor. 12 serisinde OLED ekran var. Ama beklemeye değmez. Kameralar aynı 11 ile 12'nin. Ekran boyutu aynı gibi gözükse de 12'nin ekranı biraz büyük ve çerçeveleri daha da ince. Maalesef döviz kurundan dolayı en ucuz olan 12 mini bile 8-9 bin aralığında satılabilir.

iPhone 11 almak daha mantıklı o zaman bütçeyi de zorlamamış oluyorum böylelikle teşekkür ederim yorumunuz için.

Bekliyorsan paranı döviz yap öyle bekle. :D.

Ben dövizden 7 almıştım salak gibi erken davranmasaydım şu an elimde belki iPhone 8 olurdu. Paranı dövize yatır ama bu işlerden iyi anlaman gerek o zaman iPhone 12 alabilirsin.

Geri
Yukarı