iPhone 11 alınır mı?

11 yerine 12 almaya bak, ama bence sen lise bitene kadar 8 Plus kullanmaya devam et ondan sonra zaten işe girince daha iyi İPhone'ları alabileceksin.

16 yaşındayım ve çalışma ihtimalim var. Asgari ücret alırsam çalışacağım. Biriktirdiğim parayla iPhone almayı düşünüyorum. Sizce iPhone 11 doğru bir seçim mi, yoksa 12 falan mı almalıyım? Tüm parasını ben karşılamayacağım bu arada.(şu an iPhone 8 Plus kullanıyorum)

Ne kadar güçlü olsa da 3 yıllık bir telefona 15 bin vermeni önermem iPhone 8 ile devam et bence.

iPhone 12 minimle kardeşimin iPhone 11'ini yan yana getirdiğimde, 11 ekranına baktığımda piksel piksel bir ekran görüyorum. Ayrıca o telefonda 5G yok, simdi bir açıklama yapılsa 5G'ye geçiyoruz diye o telefonun değeri yerlere iner milletin elinde patlar.

Kardeşim 8 Plus'la aynı ekranı var ekranı kucuk degil komple ekran olduğu icin kasası takoz gibi degil sadece.

Anladım abi o zaman 11'i kafamızdan silelim.

Telefon kötü değil.
Özelliklerine göre markadan dolayı olsa gerek fiyatı yüksek.
12 alabilirsiniz ama daha 16 yaşındasınız 8 Plus o yaşlar için gayet yeterli diye düşünüyorum.
Lise sonrasında değiştirme yapabilirsiniz.

12 serisi daha mantıklı o zaman.

Telefon kötü değil.
Özelliklerine göre markadan dolayı olsa gerek fiyatı yüksek.
12 alabilirsiniz ama daha 16 yaşındasınız 8 Plus o yaşlar için gayet yeterli diye düşünüyorum.
Lise sonrasında değiştirme yapabilirsiniz.

Kazandığım parayı bir şeye harcamak istiyorum o yüzden telefon düşünüyorum.

Biriktirip daha üst model alabilirsin ya da ne bileyim hobi falan bulup başka şeyler alabilirsin.
Bu yaşta öyle üst model telefon çok bir işine yaramaz ve telefon özelliklerine göre aşırı pahalı.
Başka bir şeylere yönelmeni ya da hiç harcamamanı öneriyorum ama sen bilirsin.

Biriktirip daha üst model alabilirsin ya da ne bileyim hobi falan bulup başka şeyler alabilirsin.
Bu yaşta öyle üst model telefon çok bir işine yaramaz ve telefon özelliklerine göre aşırı pahalı.
Başka bir şeylere yönelmeni ya da hiç harcamamanı öneriyorum ama sen bilirsin.

Babam yurt dışına çıkıyor sık sık iş gereğiyle oradan aldırsam yarı fiyatı gibi. Ona ne dersiniz?

12 serisi daha mantıklı o zaman.

Kazandığım parayı bir şeye harcamak istiyorum o yüzden telefon düşünüyorum.

iPhone 6s ve iPhone 7 iOS 16 güncellemesini almayacak ve tahmin edersin ki bir sonraki senede iPhone 8 serisi aynı kaderi yaşayacak 8 Plus'un 1-1 buçuk yıl daha ömrü kaldı. Güncelleme destegi kesilince IPhone'lar cok performans kaybediyor. Sen minimum 12 almaya bak boş ver o çamur ekranlı 11’i.

Yeni konular

Geri
Yukarı