iPhone 11 alınır mı?

lofiweb

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 ~ RX 6700XT ~ B550M DS3H ~ XPg 8x2 GB DDR4 3200MHz ~ FSP Hyper 80+ PRO 700W PSU
Selam, bugün ikinci el iPhone X alacaktım, telefon kötüydü almadım, bu yüzden iPhone 11 almayı düşünyorum. Parayı babamdan çıkartacağım sizce alınır mı? Babam pek alma taraftarı değil ama alma gücü var :D sizce almalı mıyım? kendimi suçlu hissediyorum pahalı bir şeyler alınca.

Selam, bugün ikinci el iPhone X alacaktım, telefon kötüydü almadım, bu yüzden iPhone 11 almayı düşünyorum. Parayı babamdan çıkartacağım sizce alınır mı? Babam pek alma taraftarı değil ama alma gücü var :D sizce alınır mı? Kendimi suçlu hissediyorum pahalı bir şeyler alınca.

Sosyal medya ağırlıklı bir kullanım, uzun ömürlü götürecek bir cihaz arıyorsan iPhone 11 alınabilir.

Sosyal medya ağırlıklı bir kullanım, uzun ömürlü götürecek bir cihaz arıyorsan iPhone 11 alınabilir.

İnternet üzerinden web site tasarım hizmeti veriyorum hocam 3 yıldır, telefon olmadan bir hiçim :D

Alinmaz bence. Fiyatini haketmeyen telefonlardan birisi olarak goruyorum.

Hocam hangi telefonu öneriyorsunuz? Zaten 5 binden aşağı güzel bir telefon bulunmuyor.

Babanızın alım gücü var ise iPhone 12 isteyin. :D

Hocam babam fuzuli harcamaya pek yakın bakmıyor, adam işkolik ama şu an al diyor bende alacağım :D yok dersem bir daha alamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı