iPhone 11 alınır mı?

Forumda bu konuyu herkes ezbere konuşuyor birinden öğrenmişler önüne gelen ekran ile yorum yapıyor.

Ben kullandım. Ekranı haricinde senesine göre amiral gemisi düzeyinde olsa da vasatın altında bir paneli olduğu gerçeğini kimse değiştiremez. 828P'yi geçtim LCD panel kendini güneş altında, yüksek ışık altında en yüksek parlaklıkta ve film izlerken vs. o kadar belli ediyor ki. Eğer 828p ve LCD gibi rezil bir paneli olmasaydı şu an hâlâ 11 kullanıyor olurdum zaten.

O parayı veriyorum daha iyi ekran beklerim.
Dynamic AMOLED, süper AMOLED 120 Hz FHD beklerim.
Demek istediğim zaten o ancak siz Nokia ekranı gibi konuştunuz ondan dedim öyle, zaten benim mesajlarımı okuduysanız anlarsınız 11 yerine s22 daha mantıklı diye, 11 fiyatına göre saçma dediğim bu evet ekranı da rezil o fiyata o ekran olmaz, ancak dikkatinizi çekerim 'o fiyata olmaz' teşekkürler.

Demek istediğim zaten o ancak siz Nokia ekranı gibi konuştunuz ondan dedim öyle, zaten ben mesajlarımı okuduysanız anlarsınız 11 yerine S22 daha mantıklı diye, 11 fiyatına göre saçma dediğim bu evet ekranı da rezil o fiyata o ekran olmaz, ancak dikkatinizi çekerim 'o fiyata olmaz' teşekkürler.

Bende bir şey demedim daha ucuza S21 önerdim.
Ekranı nokia gibi de yazmadım kağıt üstünde yazan verileri yazdım o fiyata daha iyi ekranlar var.

Güzel telefon ama ekranı batırıyor 11i HD 326 PPI LCD 60 Hz panel.
Daha ucuza S21 çok daha iyi zaten 11'in rakibi S20 FE diyecekken S20 fenin daha iyi olduğu gerçek (işletim sistemi dışında)
iPhone alacaksan 12 ve üst modellerinden alacaksın ya da 11 Pro vs.

Ulan bunu yazarken konunun bu kadar uzayacağını düşünmemiştim ya S22 alacağım ya da ustune para koyup iPhone 12 alacağım hangisi beni daha uzun götürür 12 fazladan verecegim paraya deger mi? İnternette düzgün bir kıyaslama bulamadım.

Bende bir şey demedim daha ucuza S21 önerdim.
Keloğlandaki devler gibiyiz hocam boş verin Samsung telefonlar adamdır :D
Ulan bunu yazarken konunun bu kadar uzayacağını düşünmemiştim ya S22 alacağım ya da ustune para koyup iPhone 12 alacağım hangisi beni daha uzun götürür 12 fazladan verecegim paraya deger mi? İnternette düzgün bir kıyaslama bulamadım.
Apple ekosistemi güzeldir ancak benim size önerim durumunuz elverişli ise 12 alın yani s22 yerine 12 aldığınızda ekonomik durumunuz sarsılmasın, o zaman alın derim.

iOS çok başarılı uzun ömürlü stabil optimize ama kısıtlı işletim sistemi özgürlük seviyorsanız Android alın.

Keloğlandaki devler gibiyiz hocam boş verin Samsung telefonlar adamdır :D
Evet 😀

Hocam boş verin takoz gibi ekran oranına sahip telefona 16 bin TL versinler, hayır mesajımı beğenmeyip mantıklı bir açıklama da yapmıyorlar, yahu 2019 model telefona o kadar para vermek gerçekten mantıklı mı? 4 yaşında olacak telefon, 2 sene sonra güncelleme almaz çok büyük ihtimalle, ee 2 sene için 16 bin TL verilir mi S22 4 yıl güncelleme alacakken, gerçekten Apple fanboyluğu sizin ki başka hiçbir şey değil, 8 alınır diyen var yukarıda komedi resmen 8 daha güncelleme almayacak güncelleme almayan telefon alınır mı? Kafalar harbiden güzelmiş :D

Bir IPhone'un ömrü 7-8 yıldır. Hala gününüzde 6S bile kullanan bir sürü insan varken 11 alınmaz demek ya fanboyluk ya da akıl tutulmasıdır. Annem iPhone 8 kullanıyor. 5 yıllık cihaz ilk günkü gibi performanslı çalışıyor. S22 demişsin gir S22 forumlarına bak bakalım S22 bataryasından mutlu bir kişi var mı?

Geri
Yukarı