iPhone 11 alınır mı?

Michaelscofield

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
Rx6500XT
Asus prime a520m-k
Apacer panther 2x8
Deepcool ag400
Samsung evo 870
Herkese selam şu anki kullandığım telefon Redmi Note 9 Pro değiştirmek istiyorum ikinci el 12500 TL'ye iPhone 11 buldum 128 GB. Az çok uzaktan tanıyorum zaten alacağım kişiyi. Size 2023 yılında 12500 TL'ye iPhone 11 alınır mı? 3 sene idare etse yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ben de geçen sene redmi not 9 pro'dan iphone 11'e geçtim ve gayet memnunum. Rahatlık diyebilirim. Pil sağlık durumu nedir?

iPhone 7'den 11'e geçiş yaptım. 3-4 ay oldu ve herhangi bir sıkınıtısını görmedim. Zaten 3 sene idare etse yeter diyorsunuz. Hayli hayli gider. Tabii Apple güncellemeleri ile telefonu kısıtlamaz ise -_-.

Öncelikle ben de geçen sene redmi not 9 pro'dan iphone 11'e geçtim ve gayet memnunum. Rahatlık diyebilirim. Pil sağlık durumu nedir?
84 hocam

Herkese selam şu anki kullandığım telefon Redmi Note 9 Pro değiştirmek istiyorum ikinci el 12500 TL'ye iPhone 11 buldum 128 GB. Az çok uzaktan tanıyorum zaten alacağım kişiyi. Size 2023 yılında 12500 TL'ye iPhone 11 alınır mı? 3 sene idare etse yeter.
Fiyatında pazarlık yaparsan alınır. Pil sağlığı 84 ise bir süre sonra değiştirmen gerekecek. (%80'e düştüğünde değiştirmen lazım.)

Bence X alın, 11 de IPS LCD ekran var ve pil kapasitesi X ile aynı. Kaldı ki aralarında 1 yıl fark var X bile hala 2-3 sene daha güncelleme alır. AMOLED ekranı daha iyi bir deneyim bir zaman kullanıp 11'e yine geçebilirsiniz.
1-Aralarında 1 yıl yok.
2- iPhone 11 2019, iPhone X ise 2017 yılında çıkış yapan bir cihaz.
3- X ise büyük ihtimalle son güncellemesini aldı ve ya alacak.
4-Pil kapasiteleri aynı değil.
5- iPhone X'in ekranı AMOLED değil, OLED ekran.
Hani XS deseniz neyse ama X ? Yanlış bilgilendirme deposu :D?

Özellikle iPhone 11 istiyorsanız alınır, zaten tanıdığınız birisiymiş ama yine de sağlam olduğundan emin olun. Sıfır isterseniz de S20 FE alabilirsiniz, iPhone 11'in dengi bir cihaz ama en önemlisi ekran konusunda devasa bir fark var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı