iPhone 11 alınır mı?

Bütçe
17500
Reis valla
Sıfır iPhone'a para verilmez bence çünkü çok uçuk fiyatlar ayrıca sakın iphone 11 alma çünkü gir bak sahibindende iphone 11 18 bin adet var, alan 2. Ele koyuyor direk, şimdi baktım 19 bin olmuş, kısacası iphone 11 pişmanlıktır ,fazla sevilmiyor onun yerine 2. El tertemiz iphone 12'ler var dediğin fiyatlara
Ha yinede ben sıfır telefon alcam 2. El almam diyorsan asla iPhone 11 alma!!!

Yine söylüyorum iPhone 11 alma diğer bütün iPhone ler sahibindende sayısı 5 yada 4 bin iken, iPhone 11 19 bin adet az değil yavv

Reis valla
Sıfır iPhone'a para verilmez bence çünkü çok uçuk fiyatlar ayrıca sakın iphone 11 alma çünkü gir bak sahibindende iphone 11 18 bin adet var, alan 2. Ele koyuyor direk, şimdi baktım 19 bin olmuş, kısacası iphone 11 pişmanlıktır ,fazla sevilmiyor onun yerine 2. El tertemiz iphone 12'ler var dediğin fiyatlara
Ha yinede ben sıfır telefon alcam 2. El almam diyorsan asla iPhone 11 alma!!!
hocam ben de istiyorum 2.el ip12 dolaptan bakıyorum ama pek güvenemiyorum 2. ele

Yine söylüyorum iPhone 11 alma diğer bütün IPhone'ler sahibindende sayısı 5 ya da 4 bin iken, iPhone 11 19 bin adet az değil yavv.

Bunun anlamı cihazın problemli olması değil, tabiri caizse çeyrek altın misali her 5 kişinin 3'ünde olması hocam. Alınır mı? Mevzusuna gelirsek 17.5 k az bir bütçe değil. iPhone 11 kötü bir telefon değil ama bu rakamı kesinlikle hak ettiğini düşünmüyorum. Cihaz eylül 2019'da tanıtıldı ve biz 2023 yılındayız. Apple ne kadar güncelleme dağıtırsa dağıtsın bu cihazın daha artık ömrü belli. Ekranı 60 Hz üstüne üstlük rakiplerinin çok gerisinde bir ekran. Bu rakama 64 GB olan modeli mevcut zaten bu da büyük bir eksi. 64 GB gelecek vaat eden bir depolama değil hocam birkaç yıl içerisinde canınızı sıkar. Bu rakama gerçek anlamda pili dert etmiyorsanız S22 der geçerim. İllaki iOS ısrarınız var ise ona yapacak bir şeyim yok ama benim tercihim her yönden daha iyi olan S22'yi tercih ederdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı