iPhone 11 alınır mı?

Bütçe
17500
Hocam S22'nin iki tane defosu bütün artılarına gölge düşürüyor. Bazı insanlarda Samsung avukatlığı kronik hastalık haline geldiği için anlamıyorlar.
İphone'un 60 HZ ekranının Android 90 HZ'lerine eşit olduğunu savunuyorsunuz sonra gelip insanlara Samsung avukatlığı kronik hastalık haline gelmiş cart curt diyorsunuz boş boş konuşuyorsunuz.

Hocam S22'nin iki tane defosu bütün artılarına gölge düşürüyor. Bazı insanlarda Samsung avukatlığı kronik hastalık haline geldiği için anlamıyorlar.

Doğrudur herkesin kendi fikridir. Ama bir gerçek var ki yaş olarak güç olarak kamera olarak iPhone 11 olsa olsa Samsung tarafı için diyorum bakın Xiaomi'yi zaten belirtmek istemiyorum bu fiyat bandında olsa olsa S20 FE'dir. Pil ile çok haşır neşir biriyse zaten arkadaş gitsin alsın benim son sözüm 4 yıllık bir cihaz olması, ekranı, hafızasının 64 GB gibi komik bir depolaması olması da iPhone 11'in bütün artılarına gölge düşürüyor. Kendim kullanıyorum 64 GB'lık iPhone 11. 64 GB şu anlık bana yetmiyor 1 2 sene sonra kime yetecek.

Ee noldu, adam çok sevdiğin iPhone 11 ile 4,2 saat ekran süresi alıyormuş. 4,5 saat ekran süresi nedir ya diyordun en son? El yakmayacak, throttle yemeyecek kadar ısıya sorunlu diyen, iOS 60 Hz'i Android 60 Hz'inden daha iyi diyen biriyle tartışmak benim hatam.

IPhone'un 60 Hz ekranının Android 90 Hz'lerine eşit olduğunu savunuyorsunuz sonra gelip insanlara Samsung avukatlığı kronik hastalık haline gelmiş cart curt diyorsunuz boş boş konuşuyorsunuz.

IPhone'un 60Hz ı Android'in 90Hz ı diye bir şey yazmadım. IOS'taki 60Hz Android'deki 60Hz'dan daha akıcı. Bunun en temel sebebi yazılımdır.

Hayır. Bütçeyi artırabiliyorsanız 12 alın artıramıyorsanız Android alternatiflere yönelin.

Doğrudur herkesin kendi fikridir. Ama bir gerçek var ki yaş olarak güç olarak kamera olarak iPhone 11 olsa olsa Samsung tarafı için diyorum bakın Xiaomi'yi zaten belirtmek istemiyorum bu fiyat bandında olsa olsa S20 FE'dir. Pil ile çok haşır neşir biriyse zaten arkadaş gitsin alsın benim son sözüm 4 yıllık bir cihaz olması, ekranı, hafızasının 64 GB gibi komik bir depolaması olması da iPhone 11'in bütün artılarına gölge düşürüyor. Kendim kullanıyorum 64 GB'lık iPhone 11. 64 GB şu anlık bana yetmiyor 1 2 sene sonra kime yetecek.

Hocam 11 0 alınır demiyorum zaten. İkinci el temiz kullanılmış 11 128 GB alınabilir. Batarya olayına gelince iOS 16.3.1 le beraber 11'lerde batarya olayı iyi bir seviyeye geldi. 11 de batarya sorunu yaşayanlar iOS 16 ya güncelledikten sonra dfu mod ile sıfırlamayıp temiz kurulum yapmayanlardır.

@KnyPeR hocamın konusu nihayetinde. Konu sahibi hocam sizin son kararınız nedir? Merak ettiğim için soruyorum.

Hocam 2. el güvenilir bulabilirsem iP12 2.el almak istiyorum bulamazsam 0 iP11. 2.el dolap uygulamasından alınır mı bu arada?

Hocam 2. el güvenilir bulabilirsem IP12 2.el almak istiyorum bulamazsam 0 IP11. 2.el dolap uygulamasından alınır mı bu arada?

Ya da güvenilir temiz ucuz iP11 bulursam 2.el alabilirim ayrıca 128 GB alacağım 64 yetersiz

Geri
Yukarı