iPhone 11 alınır mı?

Bütçe
17500
Hocam 2019 yılında üretilen bir cihazın iPhone 7'den çok büyük fark sağlayacağını açıkçası düşünmüyorum. iPhone 11'de 120Hz ekran olsa hadi büyük değişim diyeceğim ama o bile yok.

Samsung'daki 120Hz ekran hızı da pili su gibi içiyor. Olayın akıcılık kadar verimlilik tarafınada bakmak lazım.

Evet öyle. Bende 11'i satıp onu almak istiyorum ama emin değilim.

Öyle bir hata yapma derim. Elindeki cihaz altın gibi değerli. Bizim burada hangi telefoncuya gitsem vitrinde en çok gördüğüm cihaz iPhone 11.elden çıkaracaksan 13 almanı tavsiye ederim. İllaki Samsung olacaksa S23 alki aldığına değsin.

Öyle bir hata yapma derim. Elindeki cihaz altın gibi değerli. Bizim burada hangi telefoncuya gitsem vitrinde en çok gördüğüm cihaz iPhone 11.elden çıkaracaksan 13 almanı tavsiye ederim. İllaki Samsung olacaksa S23 alki aldığına değsin.
S23 baya şık duruyor rekor falanda kırmış.

Geçilebilir. Mantıklı, 3k daha arttirip S22'ye de geçebilirsin. 11'den sonra çağ atlarsın.
S22 de baya şık. 11 artık cazip gelmiyor.

S21 ve S22 kullanıyorum. Bu arkadaşa sonuna kadar katılıyorum.
Sosyal medya kısmında Android optimizasyonu çok kötü. Kamera çamur gibi çekiyor.
S21 FE kullandım, asla sosyal medya kamerası çamur gibi değildi. S22'de zaten bu sorun çözüldü ve Samsung'da Instagram ile anlaşma imzaladı.

@Tesla Bobini sorun nedir? Diğerini sormuyorum o Apple dog zaten, SDN'de ki adında Apple olan birisiyle tartismayacagim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Samsung'daki 120Hz ekran hızı da pili su gibi içiyor. Olayın akıcılık kadar verimlilik tarafınada bakmak lazım.
120 HZ ekranla yoğun İnstagram kullanımında 4.5 5 saat ekran süresi alıyorum şahsen bana yetiyor.
2023 yılında 800p ve 60 HZ ekrana bakmaktansa 1 saat az kullanırım kaliteli ve akıcı bir ekrana bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı