Kampanyalı iPhone 11 alınır mı?

10 yıldır 2 telefon kullandım, 2010-2016 arası Galaxy Note 2, 2016'dan bu yana da Asus Zenfone3 kullanıyorum. Bir telefona 1500 ₺'den fazla para vermedim bugüne kadar.

Neden bu kadar paralar döküyorsunuz. Iphone ile yapılıp bu dediğim telefonlar ile yapılamayan neler var. Merak ediyorum cidden. Iphone takıntısı olan kişileri anlamıyorum. Bilmediğim için soruyorum. Varsa bir hikmeti biz de öğrenelim.

10 yıldır 2 telefon kullandım, 2010-2016 arası Galaxy Note 2, 2016'dan bu yana da Asus Zenfone3 kullanıyorum. Bir telefona 1500 ₺'den fazla para vermedim bugüne kadar.

Neden bu kadar paralar döküyorsunuz. Iphone ile yapılıp bu dediğim telefonlar ile yapılamayan neler var. Merak ediyorum cidden. Iphone takıntısı olan kişileri anlamıyorum. Bilmediğim için soruyorum. Varsa bir hikmeti biz de öğrenelim.
Benim tercih etme sebebim işim gereği kamera özelliğiyle alakalı. İphone’un kameraları piyasadaki bir çok dslr makinelerden ve video kameralardan daha iyi. Telefonumla kısa film ve belgesel çektim. İphone ile sinema filmi denemeleri yapılıyor. Türkiye’de de iPhone 11 ile bir dizi çekildi. Hem kamerayı bir tık daha ileri seviyeye götürmek için hem de elimdeki telefonun değerinin düşmeden belirli bir seviyede tutmak için değiştirmek istiyorum. Bu cihazlara çeşitli özelliklerinden ötürü zamanında yüksek fiyatlar verdik, fazla değer kaybetmeden üzerine ekleme yaparak elimizdeki cihazların güncel kalmasını sağlamak açısından iPhone kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu ellerindeki cihazları yenilemek istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı