IPhone 11 alınır mı?

Selam arkadaşlar, uzun zamandır Android kullanan biriyim ama artık iOS cihaz kullanmak istiyorum iPhone 11 almayı düşünüyorum. Aranızda kullanan var mı, memnun musunuz, şarjı ne kadar gider? Bilgi verirseniz sevinirim.

İkinci el temiz kullanılmış alınabilir ama 0 alma derim.

Ben xden geçtim ekrana katılıyorum ekran üzecektir ama harici olarak işlemcisi ve stabilitesi için alınır kamera olarak da IPhone'un yanına hiçbir markanın yanaşamayacağını düşünüyorum en az 2 sene daha güncelleme alır bence alın.

Ekranı ne konuda kötü 6 inç bana göre normal başka bir sıkıntısı var mı?

İkinci el temiz kullanılmış alınabilir ama 0 alma derim.

Öyle yapmayı düşünüyorum.

32 ms, 828p, IPS ve 60 Hz rezil bir panele sahip. Gerek yonga seti, gerek kullanım ömrü ve özellikle kamera bakımından o fiyat bandındaki diğer telefonlara göre hiç rekabetçi değil, ayrıca globalde 250 dolardan satılıyor.

Sıfır almayı düşünüyorsanız onun yerine 2.el temiz iPhone 12 alın. iPhone 11'in fiyatı biraz uçtu. Hak etmiyor o fiyati bence. Hala güzel cihazdır kendisi ama.

Arz talep meselesi forumdada dikkat ettiyseniz en çok konusu acılan telefondur kendileri ben şahsen alınıcaksa 12 ya da 13 alınması taraftarıyım uzun vadeli güncelleme desteği ve kullanım için.

Ekran LCD ve 720p görüntü sağlıyor 2 model eski X im bile OLED ve fulhd+ destekliyordu görüntü anlamında, netlik anlamında üzebilir.

32 ms, 828p, IPS ve 60 Hz rezil bir panele sahip. Gerek yonga seti, gerek kullanım ömrü ve özellikle kamera bakımından o fiyat bandındaki diğer telefonlara göre hiç rekabetçi değil, ayrıca globalde 250 dolardan satılıyor.
Kamera ve işlemci olarak o fiyat bandındaki telefonların neredeyse hepsinden daha iyi.
İkinci el Iphone 12 öneririm.

Geri
Yukarı