iPhone 11 alınır mı?

S20 FE kullandım ilk yıl sorunsuzdu sonra telefon yavaşlamaya başlıyor. Bir önceki telefonumda da yaşadım bunu. Samsung kalitelidir bu zamana kadar da şaşmadım kendisinden ama S23 24 güzellemesi de yapmayın iPhone tayfadan bir farkınız kalmıyor. iPhone 11'in güncel piyasasını şimdi öğrendiğim için almasını mantıklı bulmuyorum zaten konuyu kapatalım burada.

S serisi Samsung kullanan hiçbirinden 1 yıl sonra yavaşlıyor şikayeti duymadım şu ana kadar. Ayrıca S20 FE orta segment telefon, S23 le karşılaştıramazsın. Cahil özgüveni sendeki. iPhone stabilitesi diye de bir şey kalmadı her güncellemede başka bir sıkıntı çıkarıyorlar.

1.5 2 yıl sonra işlevini kaybetmesi yavaşlaması insanın zoruna gider. Arkadaş 11 almasın 12 alsın 2 yıl sonra aldığı paranın fazlasına bile satacaktır ama aynı şeyi s23 alan kişi için söyleyebilecek misin hocam ?
😆 2 sene sonra kasıyor muymuş 🥸

S23 yeryüzünün en F/P telefonu.

Telefona yatırım yapmak mı 🤔
Şahsen kullandığım hiçbir cihazı satmadığım için umrumda bile değil ikinci elinin şişmesi Apple'ın. Ki telefonu kullanmak için mi alıyoruz, 2 sene sonra satıp para kazanmak için mi onu bi netleştirelim. Eğer ikincisi için alıyorsanız borsaya geçelim, telefon gibi küçük, kırılmaya müsait bir cihaza yatırım yapmanın mantığa sığan bir tarafı yok.

Piyasaya bakmadan mesaj atıp F/P diyorsan bu durumda suçlu olan sensin, ben fikrini değiştirmiş mi diye her mesajı okumak zorunda da değilim.

Ayrıca iPhone tavsiyesi istenmemiş, iPhone 11 alınır mı denmiş.
Evet okumak zorunda değilsin seninle burada laf dalaşına girecek değilim ama bir yorumu eleştiriyorsan okumak zorundasın. Dediğin gibi alınır mı demiş ben fiyattan bihaber fp demişim sen ise burada kendi fikrini belirtip alınmaz diyebilirsin. Tutupta benim fikrime karışamazsın. Ben piyasayı bilsem de bilmesem de dalga geçer gibi bana yanıt vermeye hakkın yok. Neyse arkadaş alınır mı demiş konuyu uzatmaya gerek yok herkesin fikri kendine

Evet okumak zorunda değilsin seninle burada laf dalaşına girecek değilim ama bir yorumu eleştiriyorsan okumak zorundasın. Dediğin gibi alınır mı demiş ben fiyattan bihaber fp demişim sen ise burada kendi fikrini belirtip alınmaz diyebilirsin. Tutupta benim fikrime karışamazsın. Ben piyasayı bilsem de bilmesem de dalga geçer gibi bana yanıt vermeye hakkın yok. Neyse arkadaş alınır mı demiş konuyu uzatmaya gerek yok herkesin fikri kendine
Güzel abi, yorumunda ne yazıyorsa ona cevap verdim. Başka yerde ne yazdığın beni ilgilendirmiyor, madem öyle düzenleyeydin mesajı. İki sayfa sonraki yazını okumadım diye niye ben sorumlu oluyorum da? Mesaj saçma, saçma olduğunu dile getirdim. Başka yerde başka düşünmen benim için bir şey ifade etmiyor. Zira burası fikir platformu, insanları ölçüp biçme platformu değil. Mesajı, yazandan bağımsız değerlendirmek gerekir. Hayırlı akşamlar.

😆 2 sene sonra kasıyor muymuş 🥸

S23 yeryüzünün en F/P telefonu.

Telefona yatırım yapmak mı 🤔
Şahsen kullandığım hiçbir cihazı satmadığım için umrumda bile değil ikinci elinin şişmesi Apple'ın. Ki telefonu kullanmak için mi alıyoruz, 2 sene sonra satıp para kazanmak için mi onu bi netleştirelim. Eğer ikincisi için alıyorsanız borsaya geçelim, telefon gibi küçük, kırılmaya müsait bir cihaza yatırım yapmanın mantığa sığan bir tarafı yok.
Güzel abi, yorumunda ne yazıyorsa ona cevap verdim. Başka yerde ne yazdığın beni ilgilendirmiyor, madem öyle düzenleyeydin mesajı. İki sayfa sonraki yazını okumadım diye niye ben sorumlu oluyorum da? Mesaj saçma, saçma olduğunu dile getirdim. Başka yerde başka düşünmen benim için bir şey ifade etmiyor. Zira burası fikir platformu, insanları ölçüp biçme platformu değil. Mesajı, yazandan bağımsız değerlendirmek gerekir. Hayırlı akşamlar.
Haklısın eyvallah ben uzattım benim görüşüm böyle hocam dediğiniz gibi fikir platformu sizden önceki arkadaşlarda yorumu okumayıp dalga geçmiş patladım bir yerde kusura bakma.

Haklısın eyvallah ben uzattım benim görüşüm böyle hocam dediğiniz gibi fikir platformu sizden önceki arkadaşlarda yorumu okumayıp dalga geçmiş patladım bir yerde kusura bakma.
Keşke düzenleseydin hocam yorumu, sağlık olsun. Sallayın gitsin, 14K olsa şuan fiyatını hakederdi bence işlemcisi için. Tâbi pânel olarak çok çok geride bir cihaz.

Keşke düzenleseydin hocam yorumu, sağlık olsun. Sallayın gitsin, 14K olsa şuan fiyatını hakederdi bence işlemcisi için. Tâbi pânel olarak çok çok geride bir cihaz.
Maalesef 14 k olsa hallederdi ama 20 k ise haketmiyor haklısınız. Benim s20 fe den önceki telefon a51 di. O dönem iPhone 11 almaya niyetlenmiştim bayağı ama dediğiniz gibi paneli yüzünden tercihimi daha ucuza ekran kalitesi daha yüksek a51 den yana kullandım sonra s20 fe aldım şimdi hayatımda ilk defa 15 Max kullanıyorum. Tr de almış olsam apple telefona hayatta bu parayı vermem ekran kalitesi bakımından Samsung un eline su dökecek bir marka yok zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı